Votoni per vajzen me te mire te Forumit!

notorious

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

me linjen qe kam un me duhet minimumi ja 10 minuta te me hapet... po pak a shum e kuptova

un kam par nje filmim ne celular nga Nentori... ku njona famoze po rifte keq fare nje konviktore qe kishte shku me dashnorin e vet... po kur te them keq fare ma beso

e kjo qe e filmonte fliste futja i shkelm ne Pi*h fort mi fort ça bo ashtu plasja

jeni te k'qija ju kur ziheni... direkt aty ju shko menia /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

Epo kshu o kur bo simulacione sikur zihesh me meshkuj. Gjoja par që msojn o me gjujt aty ke veni kshuqë msimet e pakta munohen me i apliku në çdo fush /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Hellena

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

Kam qesh me lot kur e pashe .. megjithse te vjen dhe pak keq .. por nuk esh puna ku i shkon mendja por ti spo shef me te rendesishmen , sa pa personalitet dhe pa pike turpi jane keto njerez ..ndoshta atyre qe rrine atje mund tu duket normale po nuk eshte .. kan ikur ato kohera kur cuna/goca rrinin neper bibloteka dhe flisnin per gjera me renci tani mendjen po ne i vend e kane ... Degjenerim i shfrenuar ..
 

notorious

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

lol Kondra

maaaaah mu ai filmi akoma s'me esht hap me von do e provoj...

nejse, ika un... Evelinka... paske qen goc bibloteke ti mi...? çudi si refuzon dhe votat /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Hellena

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

Ja ta them un filmin re .. Ishte i goc matufe aty qe kishte shkuar me te dashurin e shoqes (se shoqe i kishte , shoqe te nje ideali ..lol ) dhe kto te tjerat i gjuanin me shpulla dhe perdornin nje fjalor qe te ben per te vjelle kur fjala Femerore e humbet kuptimin plotesisht ..Kjo i duronte ca nga budallalleku , ca se ndoshta ndjehej fajtore , ca se ja kishte friken se ishin disa ato dhe e benin zap kur te donin dhe pastaj e shanin k... se kto vete ishin te ndershme /pf/images/graemlins/laugh.gif ...etj etjjj
menjefjale mesimi i kesaj videoje eshte .... Ku ka shkuar TURPI ? ...:D
 

tola77

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

e pashe dhe une ate filmatin ne internet, vence ja futi ajo pale kur e kapte per flokesh. Eshte modernizuar shqiperia si thoni ju do i thosh ajo: ik mi idjote.
 

notorious

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

po ti mi tola... je kap noi her per flokesh...?

se kshu n'shkrim me rob shpije te renqeth mishin... je e frikshme
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

Qe kur ke filluar tkesh frik per kshu gjonash ti???
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

uuuuuuuuuuuuuuuuu e paske kput dhe njeren ktu dmth ee /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
po ti mi tola... je kap noi her per flokesh...?

se kshu n'shkrim me rob shpije te renqeth mishin... je e frikshme

[/ QUOTE ]

Avash ti me t'rrëqethmen e mishit se na le pa hongër /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

Po ti mos lexo aty ku sduhet /pf/images/graemlins/laugh.gif gelltitu iher pastaj lexo ne af /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

notorious

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

apo ste plas shum ty Kondre... kur dole kaq sensibel ti...? /pf/images/graemlins/laugh.gif

pse t'shko menia per t'keq mi LiPS... te jep pershtypjen se tola e ka dashnin me t'shajtme kshu... io dicho propio di no /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

Noto, po un sensibël jom po ti m'duket se deshe me thon tjetër gjo (me stomak t'dobët p.sh.).

Masnej ajo e rrëqethmja e mishit t'fut t'rrëqethmen e mishit e kur je tu hongër mish e ke parasysh se si t'bohet /pf/images/graemlins/rolleyes.gif /pf/images/graemlins/rolleyes.gif /pf/images/graemlins/rolleyes.gif?
 

notorious

Primus registratum
Re: Votoni vajzat e AF per Kryetare Bashkie!

sensibel... ka shum kuptime, ti per çar e more...?

s'esht fai im qe mi merni gjithmon shkrimet mrrrapsh /pf/images/graemlins/shrug.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top