Vendi jot i preferuar...

Amour

Valoris scriptorum
E kisha shkruar dy here te njejtin vend duket qe e dua shume bregdetin :p

Ps: mirmengjes dhe klm diten
 

Pinky

Forumium maestatis
Dubai-05.jpg

images

images
 
Top