UEFA EURO 2016.

shefki

Papirus rex
Me nder qofsh.
Te falenderoj nga zemra per uraten frymezuese.
Shprehje te te pelqen krijimi I meposhtem


DIKUR...

Qofsha me nder!?
Pa shporru ti njehere!
Uraten e te kote
Jam me i ndershmi ne bote!
Dikur,mbyta dike ne lume
Epo,ai ish me i ndershem se une
Mbytjen e deshmoi nje vic bardhezi
Dhe meqe pata kohe pa bere dashuri...
Vicin e vrava,e gatova per mrekulli...
Sigurisht qe s'e ndava me fqinj e fisni
Ah, si s'i dhashe njecike sa per t'u dukur
Atij jabanxhiu me grua me te bukur...

Dikur vendosa te behem burre i mire
Me nder e lashe ate pune te veshtire
 

Almaa'95

Papirus rex

Si ju duket ky formacioni juve?
Dhe nje 4-4-2 sdo ishte keq. Ne vend te Canes Ajeti(nese seshte i demtuar). Dhe ne vend te Liles patjeter Roshi. Kace - Xhaka zevendesim se i japim dinamike lojes. Kurse ai Diku ben mire te shenoje sot. Kaq kisha une lol
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
kjo goca si me qen marina vjollca. me ket formacion skemi aspak mundesi per nje fitore, asnjeher si dihet por do kisha preferuar me lujt me shume loje ofensive sesa difensive sic po ben de biazi. por inshalla fitojm ja uroj
 

shefki

Papirus rex
ARMANDO SADIKUTVini re o milet

Kjo s’eshte perralle me mbret

Sot shpresa e deshira e cdo shqiptari

Mban emrin e nje lojtari...
 

Almaa'95

Papirus rex

Si ju duket ky formacioni juve?
Dhe nje 4-4-2 sdo ishte keq. Ne vend te Canes Ajeti(nese seshte i demtuar). Dhe ne vend te Liles patjeter Roshi. Kace - Xhaka zevendesim se i japim dinamike lojes. Kurse ai Diku ben mire te shenoje sot. Kaq kisha une lol

Nuk shtoj me shume se ma degjoj fjalen Ganiu lol. Shume urime per fitoren. Te gjithe luajten me zemer, po ai patrioti im, ai ishte 1shi sot :) #ALB
 

Balahk

Locus omnem
Nuk shtoj me shume se ma degjoj fjalen Ganiu lol. Shume urime per fitoren. Te gjithe luajten me zemer, po ai patrioti im, ai ishte 1shi sot :) #ALB
Mire qe ta degjoi fjalen Diku ty se,edhe pak do thonim qe rastesisht jemi ne europian :)
Kush eshte patrioti yt,se aty jane te gjithe kosovarë ? :p
 

Almaa'95

Papirus rex
Mire qe ta degjoi fjalen Diku ty se,edhe pak do thonim qe rastesisht jemi ne europian :)
Kush eshte patrioti yt,se aty jane te gjithe kosovarë ? :p
Epo duhet njeri per te bere dallimin. Memushaj fantastiku. :) Ty kush te pelqeu me shume, se packa se luajten pergjithesisht mire te gjithe kemi ato preferencat tona.
 

Balahk

Locus omnem
Epo duhet njeri per te bere dallimin. Memushaj fantastiku. :) Ty kush te pelqeu me shume, se packa se luajten pergjithesisht mire te gjithe kemi ato preferencat tona.
Lila,luajti shkelqyeshem :)
Por edhe ajeti,nje mbrojtes i pa kalueshem ishte mbrem.
Ne teresi,ishte nje super ndeshje :)
Shpresoj qe Zoti te na ndihmoj per nje kualifikim te me tejshem.
 

COB

Primus registratum
Fatkeqësisht Turqia fitoi 2-0 dhe kaloi përpara Shqipërisë.

Kanë mbetur pak shanca për kualifikim, por sidoqoftë ishte kënaqësi të shohim kombëtaren në Francë, na bën krenar për lojën dhe mundin e tyre.

Tani synimi është kualifikim në botëror, bile kemi 2 kombëtare shqiptare që do të mbështesim në kualifikime botërore, Shqipërinë dhe Kosovën.
 
Top