thjesht beni nje urim

TinkerBell

Papirus rex
Uroj që të hapen sa më shumë qendra, strehë për kafshët, sidomos për qentë.
Të paktën pjesa e vaksinimit të bëhet, nuk guxon të dalësh vetëm jashtë! :ndihme:
 

joetisti_

Locus omnem
Uroj që të hapen sa më shumë qendra, strehë për kafshët, sidomos për qentë.
Të paktën pjesa e vaksinimit të bëhet, nuk guxon të dalësh vetëm jashtë! :ndihme:
ne njefare aspekti eshte shqetesim i drjete, por... e ku e kane qente mendjen per te ngrene dike! Jane ne periudhe shumimi dhe e kane mendjen te... :p
S'di pse per kafshet, po te kishte organizim, sado jo mire nga ekonomia dhe qe per asgje tjeter s'do te ishim solidarizues, per kafshet do te jepnim te gjithe dicka me shume deshire qe te rehabilitoheshin ne nje qender!

(tema)
iu befte mire te gjithe atyre qe ne kete moment po pine dicka! (edhe atyre qe do ta pine neser :))
 
Top