thjesht beni nje urim

Sweety el

Locus omnem
gezuar vitin e ri fat shendet dhe lumturi ne familjet tuaja dhe mbi te gjitha shume dashuri dhe buzeqeshje ne fytyrat tuaja.ju uroj gezuar 2013 dhe qofte viti i realizimeve te deshirave tuaja.gezuar dhe nje vit te mbare....
 

The decatur

Perjashtuar nga Albforumi
Une i uroj te gjitheve gezuar vitin e ri edhe pse nuk eshte vone pasi jemi ne diten e 18 te muajit te pare te vitit 2013 dhe nuk eshte vone por heret per te thene viti i vjeter si dhe i uroj te gjithe te kene lumturi dhe mbaresi ne jeten e tyre,ti permbushin objektivat e tyre per kete vit dhe te gjithe ata ose ato qe jane beqare,i uroj ta gjejne te dashurin ose te dashuren e tyre.


Me respekt,
The decatur(Mikael)
 

princ

Valoris scriptorum
ket urim do ta kushtoj ty decatur

si freskija e detit te art lumturija si pellumb i bardh tart dashurija gjdo e nderr e jotja u beft ralitet oo decatur nga princi te uroj gjdo te mir ne jet
 

letaleta007

Primus registratum
Gezuar 7 & 8 Marsin.
po :)
.jpg
 

princ

Valoris scriptorum
po nje urim i veqant shkon per mesusen time
se nuk esht tash me ne jet
edhe pse nuk jeton un 7 marsin nga zemra ta urrij
 
Top