THE MAGIC _VALENTINO ROSSI

cacol

Forumium maestatis
Re: THE MAGIC _VALENTINO ROSSI

U ndodh edhe me te mireve...

Valentino Rossi rrezohet ne garen e fundit te Kampionatit Boteror Moto GP dhe humbet titullin! Kampionet e vertete duhet te perjetojne humbjen, zhgenjimin dhe deluzionin... Sdq ngelet me i miri /pf/images/graemlins/thumbsup.gif

Urime Nicky Haiden-it per titullin KAMPION!
 
Top