TE VDESESH SE QESHURIT

Airbourne

Papirus rex
Cfare quhet...FEMER me SHKOLLE,INTELIGJENTE,IRONIKE,SARKASTIKE dhe BRILIANTE ne HISTORI.
7.16-7.22 SEC..
Ne krahasim me juve,neve(ruset) e dime kush eshte DOSTOJEVSKI dhe prandaj e duam.
Fundin e keni ne VESHLLAPUSHalbasaksonisht.

Sorry...thone qe ky PSIKOPATI inglliz paraardhesit i ka turq.
Chapeau.
 

Airbourne

Papirus rex
Dy fjale(qe une si kuptova)...hajde mos ta nin.


Me IDIOTE humoristican KURAC, Airbourne ska vidish.Dhe kta....INJORANTET na bojne humor.
Shkina BRE...............OUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
 

Airbourne

Papirus rex
Me kte KURVEN...

I ruajten me fanatizem kur zbriten nga katunet, n'qytet tek parafabrikatet, me pulen nen sqetull ne njeren ane dhe dinjitetin kacurrel ne tjatren.

Nga Scutari KY....xhins PUTANASH.

Dhe PLUS..

Po, e kemi praktikuar profesionin e mercenarit. Por nuk besoj qe vllehet kane qene barinj te shqiptareve. Shqiptaret jane marre kryesisht me blegtori. Me cfare merreshin njerezit neper fshatra?

mbreti i DARIT...

Fundi...

Ne nje bashke-bisedim ne fb me nje ish kryekomunar i Ps dhe nje simpatizant te Pd per nje investim qe beri qeveria e sotme ne 2015.
I thashe kryekomunarit qe do ishte me duhura te ishte investuar ne rruge qe ti afroheshit tregut dhe institucioneve arsimore e shendetesore dhe jo ne shkollen qe ka 30 klasa per 25 nxenes ( rikonstruksion )
Ne nje moment simpatizanti i Pd ndakordesohet me mua , por ndersa po rridhte biseda mu kundervu duke mbeshtetur kryekomunarin.
Sot ajo shkolle vazhdon te amortizohet ndersa rruga ka ngelur rrugeve.
Ajo shkolle e ndertuar ne 1987 ishte projktuar per 300 nxenes apo me teper por per shkak te levizjes se popullates dhe emigrimit ka ngelur per 20-30 nxenes.
Dicka tjeter qe me ka thene nje inxhinier; e di pse investohet ne rikonstruksione ndertesash dhe bulevardesh?
Jo i thashe.
Sepse vidhet me shume dhe eshte me e veshtire per tu investiguar sepse nuk ka nje pershkrim te qarte mbi shkallen e amortizimit.

par KY

nga ARBENI per.....PARAZITET e alabanias te SHKERDHYER.

Naten e mire.
 

Airbourne

Papirus rex
Me statusin aktual ju nuk do të arrini 08-03-2019, 17:00

të shihni përmbajtjen e kësaj faqeje.

PS...kta jane KURVAT....ju rre menja se ARBENIN kta e ushqejne.

Dhe KJO ESHTE SOCIETY e SHKERDHYER skiptare.
Mos gjeni fajin tek...ruset,serbe apo greket.

SHQIP.
 

Airbourne

Papirus rex
E vreni ket ftyrCULO-n.....


Me ka ofenduar.....
Quella fi godiiin?? SIUUUUUUUUCAAAAAAAA.

Si ti respondere....PREGO!!!
 

Airbourne

Papirus rex
Das ist ja nur ein witz aber ihr albaner müsst ja gleich überregeagieren....


Kqyrni....
Scheis huren sohn ich albanerin finde dich dann gibts was na qim gjermania na jena kosovoo ♡

PS...po si bre e FYJNE ....ATIJ qe te hapi kullen.Kur ti GOVNA te jebanje shkinat.
Si ske marre ...IDIOT GJINJE.
 

Airbourne

Papirus rex
Cfare INJORANTESH...
hulumtojne kta TORRET, po te perballesh??
Do thone...faktori (njeri)speciet qe do kerkojne AZIL.
Kush me kundershton?????????????
 
Top