TE VDESESH SE QESHURIT

Agjenti_007

Kujdes.Ceta.Plak.E.Mallakastres
Anëtar i Shtabit
Sa Veta Prej Jush Shkojne Ne Parukeri Per Tu Qethur ?
 

Hektor12

Locus omnem
Cfare gjinie jane kompiuterat, mashkullore, apo femerore?
Femrat mendojne se eshte gjinia mashkullore, sepse:

-Qe te terheqesh vemendjen e tyre, me perpara duhet ti hapesh. Permbajne tone te tere me te dhena, por vazhdojne te mos kene ide. -Ekzistojne gjoja per te zgjidhur probleme, por ne te shumten e rasteve, i krijojne ato.
-Sapo fillon te te pelqeje ai qe ke zgjedhur, kupton se, po te kishe pritur edhe pak, do te kishe mare nje model me te mire.
-Eshte e nevojshme gjithmone te kesh nje backup


Burrat e konsiderojne gjinia femerore, sepse

-Asnje-pervec krijuesit te tyre-nuk mund te kuptoje llogjiken e tyre te brendeshme.
-Gjuha qe perdorin per te komunikuar midis tyre eshte e pakuptueshme.
-Edhe gabimet me te vogla te tuat, rregjistrohen ne memorjen e tyre.
-Sapo mer nje te tille, fillon te harxhosh tere parate per ti blere aksesuar.
-Mesazhi "Bad Kommand" ose "Bad File Name", jep aq pergjigje sa edhe "Nese nuk di pse jam e merzitur me ty, atehere me siguri qe nuk ta them"
 

Airbourne

Papirus rex
Kto mediat PROSTITTUTAperendimore.
Putin manipuloje zgjedhjet ne USA....Paci obama....kam diskutuar me ate por ne kohen e duhur kur do ta......LLAP.
Zedhenesi i tij pa dashje jep version tjeter: ai eshte President por hackerat si kontrollon!!!!!
Sa qesharake qe behen,sepse po te kishte ai kaq fuqi qiellore, keta nuk do llapnin sot.
Pra efekt i kundert!
Keto i BESOJNE vetem DEBILE(A)t nga trojet ose konkretisht...nga vllora dhe KOQOVO.
Le te pijne ato ILAQET andej nga.......ose ato.....HETEROGJENE.
CHAPEAU.
 
Top