Sugjerimet

Status
Not open for further replies.

P.N.SH

Forumium maestatis
po nese anetaret s 'kane deshire te japin te dhena mbi vetveten si i behet hallit?

prandaj eshte forum...ndryshe shko ne Facebook!!

na mbyten anglezt e gjermont ketu...se shikon ti qe te gjithe shqiptare jemi?
hahahahahahahahahahahaha,ik shko mbytu andej.
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
robi ato qe shkruan i mendon, ja ke fut kot me ndryshimet qe ti mendon se jane te vlefshme...ke idene se ça eshte forumi? shko lexo rregullat para se te fillosh te shkruash!

sugjerimet e tua jane kot fare! edhe boll qeshe se do te te bejne ban!
 

P.N.SH

Forumium maestatis
robi ato qe shkruan i mendon, ja ke fut kot me ndryshimet qe ti mendon se jane te vlefshme...ke idene se ça eshte forumi? shko lexo rregullat para se te fillosh te shkruash!

sugjerimet e tua jane kot fare! edhe boll qeshe se do te te bejne ban!
hahhahahhahahahahha,e ca pastaj?
me vjen per te qesh se si ju njerez jeni kaq naiv.
 

P.N.SH

Forumium maestatis
e paske provu domethene..te befte mire..tani nuk vuan me nga kapslliku
a e dini se ca bejme ne nazistat ne malin e zi?
Marrim keto romet,i lidhim dhe i mbyllim gojen,e lidhim ne karrige dhe e presim gishtat pastaj kryetari i grupit qe eshte nje boshnjak e .........
 

dr love

Locus omnem
a e dini se ca bejme ne nazistat ne malin e zi?
Marrim keto romet,i lidhim dhe i mbyllim gojen,e lidhim ne karrige dhe e presim gishtat pastaj kryetari i grupit qe eshte nje boshnjak e .........
tashimos ma caj...pippp...po zhduku hajvan
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
a e dini se ca bejme ne nazistat ne malin e zi?
Marrim keto romet,i lidhim dhe i mbyllim gojen,e lidhim ne karrige dhe e presim gishtat pastaj kryetari i grupit qe eshte nje boshnjak e .........
"mister potatoes" ti je per tu fut e per tu pjek ne nje furre!
 

P.N.SH

Forumium maestatis
"mister potatoes" ti je per tu fut e per tu pjek ne nje furre!
dahlia,kur isha ne gjermani para 1viti takova disa gjermane qe i ksiha njohur nepermjet internetit dhe ishin nazista.Nuk e ke idene se sa njerez te shkelqyer qe ishin.Me thane se nese ka ndonje ketej qe te shan ose te acaron nervat,na e thuaj ne se e zgjidhim ne.
 
Status
Not open for further replies.
Top