Streptease

Thamina

Papirus rex


Desha tju pergezoj nga zemra:D qe paskan filluar dhe kto...me ne fund boll duke I bere fshehurazi e neper lagjet e shqiperise ne ambjente publike e ne sy te nenmoshavave.

Me mire cdogje ne vend te vet.
 

joetisti_

Locus omnem
Une s'kam qene as jashte shtetit te nje lokal i tille. Por mbase ketu ne Shqiperi do te kem heren e pare kur do te vendo leke te breket e nje kercimtareje te tille. U cfare qejfi...
 

Thamina

Papirus rex
hahahahahahahahaha kur kam shkuar une ne keto e disa vende te tjera..."ju,per ato qe me adresohen emrit tim"
Skeni dit as pasur ide me shume se pjaten me pershesh para dhe mbase ,mbase te rrinit urt e but aty ku ju vinin.
Pra kujdes kur shkruani ne tem time e mbi emer tim!
 

joetisti_

Locus omnem
Thamina te ngacmon mi. Se te shikon se je si yll dhe i leshon goja leng :)
Une per vete te kam zili.
Di te besh ti striptiz? 1000 $ do te vija pak nga pak te breket e tua po te vinte rasti :), vetem per disa minuta.
 

-Zana-

e...Thjeshte
Me leshon Goja Leng per ke/c'fare joetisti ? Per ate avatarin , jevgjite .. ?Lol

Perderisa cupa ne fjale eshte shprehur hapur, nuk ka pse te preket nga komenti I im, perderisa e pranon vete ... K'to lloj Striptistet qe bejne sex gjate perfomances Apo lart e poshte, nuk Kane ndryshim nga prositutat .. S'ka gje per te pasur zili , perkundrazi shoqja ne fjale te uli koken sepse nuk eshte gje per Ty krenuar . Lol
 

joetisti_

Locus omnem
Duket qe ia ke kerkuar dhe s'ta ka dhene :) Por provoje nje here te dyte.

C'te paskan bere prostitutat qe i urren?
Striptizem ka edhe me seks edhe pa seks. Dhe te dyja rastet jane performaca te shkeqyera.
Sa per moral dhe krenari, nuk percaktohet nga keto gjera. Se percakton dot askush se sa i lire duhet te jete nje person qe te quhet brenda normave. Ti personalisht bene gjerat normale, por mos harro qe per nje kategori mendimi mund te quhesh e shthurur per ate qe ben.

Sot normale eshte te respektosh cdo ide. Kemi lirine te mos e praktikojme dicka, por sepse dikush s'e do, apo ben sikur s'e do :), s'do te thote se ajo qe behet eshte e gabuar, perkundrazi.
 

Thamina

Papirus rex
Duket qe ia ke kerkuar dhe s'ta ka dhene :) Por provoje nje here te dyte.

C'te paskan bere prostitutat qe i urren?
Striptizem ka edhe me seks edhe pa seks. Dhe te dyja rastet jane performaca te shkeqyera.
Sa per moral dhe krenari, nuk percaktohet nga keto gjera. Se percakton dot askush se sa i lire duhet te jete nje person qe te quhet brenda normave. Ti personalisht bene gjerat normale, por mos harro qe per nje kategori mendimi mund te quhesh e shthurur per ate qe ben.

Sot normale eshte te respektosh cdo ide. Kemi lirine te mos e praktikojme dicka, por sepse dikush s'e do, apo ben sikur s'e do :), s'do te thote se ajo qe behet eshte e gabuar, perkundrazi.


hmmm goxha mire goxha mire.;)
 

-Zana-

e...Thjeshte
Joetisti , boll u bêre qesharak .. Me perversitetin tend pa lidhje . Lol

Nese nuk paska gje te keqe te jesh prositute, atehere nuk do te paguante njeri per to ... E ke kapur civilizimin nga s*uma ti bashke me ca shoqe & shoke te tute . Lol

Do shkoje me motren /mamane tende , te shikoje nje shfaqje /show te atille ti .. Meqe thuan qe nuk paska gje ?
 
Top