Sonila Mece & Adi Krasta

MLK

Primus registratum
Re: Sonila Meco & Adi Krasta

Jan bo ne femnat si meshkujt tani, ste shofin mo veç ne sy, po kthejn ne kamtinen me te pa ka mrapa /pf/images/graemlins/laugh.gif
Ja sa te dali moda ne pallto te gjata ne fryni syt masnej, blini kaseta x goca me pa kulo /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif
 

@d@

Primus registratum
Re: Sonila Meco & Adi Krasta

/pf/images/graemlins/lol.gif puna osht se gocat dun me pa kulon e harapit, sma merr mendja qe harapi bo kshu kasetash /pf/images/graemlins/tipsy.gif
 
H

harap

Guest
Re: Sonila Meco & Adi Krasta

te shofin gjera tjera e ngelin me te kenaqura ...
 
S

Scorpion

Guest
Re: Sonila Meco & Adi Krasta

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
te shofin gjera tjera e ngelin me te kenaqura ...

[/ QUOTE ]

O Harap se mos zhgenjehen me pas ato.... /pf/images/graemlins/tonguee.gif /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

mirseardhja

Primus registratum
Re: Sonila Meco & Adi Krasta

/pf/images/graemlins/shocked.gif /pf/images/graemlins/shocked.gifNga Sonila dhe Adi shkuam tek prapanica e harapit. s'ka lezet fare. Une desha te flisja per gjerat qe mund ti kishim te perbashketa. Fantazia e ka mendjen te thote 1000 here ne dite qe s'i pelqen Sonila e nuk eshte sexy, mua me duket yll se ashtu e kam idhullin e femres, kinge, te gjate, elegante, sy te medhenj dhe kembe te bukura. S'do te te mbush mendjen ty. bukuria eshte relative. ajo qe eshte e bukur per mua nuk eshte per nje tjeter. edhe ajo qe te pelqen ty mundet mos ta pelqej une. Boll tani me keto se jane shume gjera pa vlere. Une po e le me kaq forumin se ndihem e zhgenjyer nga menyra se si disa flasin dhe shajne kur e kane me te lehte mos te shktuajne fare ne kete forum por ne nje tjter per yjet e tyre te preferuar. /pf/images/graemlins/wave.gif /pf/images/graemlins/frown.gif(
 
S

Scorpion

Guest
Re: Sonila Meco & Adi Krasta

melis mos u merzit e te keshilloj te mos i vesh re keto gjera, jane bere mese normale ne kete forum. Gjithsesi ka plot tema te tjera qe ia vlen ti shikosh e te postosh. /pf/images/graemlins/smile.gif
 
H

harap

Guest
Re: Sonila Meco & Adi Krasta

sonila si shpirt eshte.Kush e ka inat le te plasi.Po makinen e le gjithe zhul.
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Sonila Meco & Adi Krasta

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
sonila si shpirt eshte.Kush e ka inat le te plasi.Po makinen e le gjithe zhul.

[/ QUOTE ]TI je Pallange po jo cdo gje ajo Do e Kete t Bukur ... NOrmale i Gjo do e Leje Cop Cop ...
 

arbaarbaarba

Primus registratum
Re: Ne mbyllje te edicionit ju kujtojme temen e dites

cia fusni kot,sma merrte menja se do shkrushit 30faqe per sonila mecon,seshte e keqe si gazertare,po cudi qe epaskan kaq veta qejf,ketu,mgjse me keto mbrojtsit fanatik kam dyshimet e mia une(jo per gje po kush e vret kaq per tjetrin qe se njef e se di)..po un me ke qelloj i duket npergjithsi antipatike,dhe ata qe rri ajo vete sflasin mir(mos u merzit po tjesh vete nf1 nga kta emra ti..hahahaha).
po lexova me nje vend ketu nforum qe mduket qenka lidh me ate erionin e mjaftt apo ca?sa kot do ishte,ai esht king
 

Juela

Primus registratum
Re: Ne mbyllje te edicionit ju kujtojme temen e dites

sa qejf i kam ca njerez qe futen dy here gjithsej ne forum vetem per nje ceshtje te caktuar, dhe ne kete rast adaadaetj u fut vetme per te hapur nje thashethem per sonilen dhe per te shfaqur habine e saj se si flitet kaq shume per sonilen qe me ben te mendoje se fundja te kalosh ate proces regjistrimi vetem per te shkruar nje thashethem apo te shash nje njeri te caktuar, do te thote qe ky person eshte me i preokupuar sesa te tjeret qe e kane lavderuar. Dhe me lejo ta them qe ndersa nuk dua te komentoj mbi pelqimin apo jo ndaj SOniles sepse eshte e drejta jote, cuditem kur njerez si ju habiten perse u fliska kaq shume per nje njeri. Por fundja flitet sepse secili ka fansat e vete, dhe mua me vjen me mire qe fliten per ata ne Shqiperi mire sesa per yje hollivudiane qe as e dine se ku bie gjeografikisht vendi yne dhe qe as nuk ndikojne ne jeten tone te perditshme pervecse shesin imazhin e te paarrires, e endrres amerikane, e cila ne fund t efundit per shume rezulton genjeshter. Prandaj, pavaresisht se mu be qejfi qe disa shqiptare kane nisur te shkruajne genuinely good per te tjere dhe disa kane arritur te kritikojne konstruktivisht, jane tipa si ada ne fuqi te katert, qe te bejne te ferkosh syte e ti thuash vetes "Harrove, ne nuk e duam njeri tjetrin, ja shiko kete, mendon se eshte detyrimisht nje mikeshe e soniles, nje shoqe ajo qe ka inicuar forumin se ska mundesi". Dhe per ta banalizuar akoma me shume situaten, jep edhe thshetheme te pavlefshme. Gezohu e dashur qe njerezit flasin mire per dike pavaresisht se ty nuk te pelqen, sepse eshte shume e veshtire te gjesh te tille qe kane simpati te paster ndaj dikujt ne ate vend ku vellezerit vrasin njeri tjetrin per nje cope toke. Boll u moret me keto thashetheme idiote dhe keto krahasime pa vlere fizike qe nuk i shkojne as jevgut me injorant tek tregu i gabit. Ky eshte difekti i shoqerise sone, ne nuk dime te kritikojme konstruktivisht dhe njekohesisht nuk dime as te lavderojme konstruktivisht.
 

arbaarbaarba

Primus registratum
Re: parukieres

parukjere
nthelb jam dakort per ate qe thua.un sonilen a e njof as e di.kur ajo dhe ti lani dhembet nmengjes une kam nja ca vjet qe sa ve koken njastik,aq larg jam:)nforum hyj ndonjehr per tnxjerr cik mallin e budalliqeve e llafeve te tiranse me kto temat kshu si puna ksaj,e per pasoj smarr shum seriozisht ate qe shkruaj se spara me intereson,per me teper shgkruj fare po nket rast mberi cudi interesi madh e prandaj dhash mendimin tim siperfaqsir e su lodha me shum ti hyja thell.thashethemin ma kan then,e thash,llafe kot aman.kur un se njof nji njeri esht nirmal ta gjykosh nga pamja se fundja ate shef,dhe qe eme esht simpatike skam cti bej se macaron kur jep ato lajmet e mduket sikur i pelqen shum vetja e smbahet,nderkoh qe fundja per spikere po del jo per nd1 pun me aq mend(cfardo qoft ajo,thash se njof)
megjithate i lumt po paten meverte kaq interes njerzit e ta ken qejf,se aty jan be lloj lloj halabakesh e femrash per te ven kujen vipa e jo me ajo qe sesht ajo kategori.po tthem dhe nji her,problemi qe lind ne mendimet tona vjen nga serioziteti i ndryshem me tcilin e kemi kuptu temen,kaq.
ti thanx per vemendjen me repliken e gjat eather way.
stay well
 

ujku81

Primus registratum
Re: Sonila Meco

E po ne nga ta dime pastaj. Pishtarin Soniles do i mbajme ne? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Oltion Rrumbullaku

Primus registratum
Re: Sonila Meco

Ka qene vajze e lirshme, though. Edhe nje shoku im ka dale nja 2 here. Po te mos ishte aq e gjate, kisha saju ndonje gje dhe une
 

ujku81

Primus registratum
Re: Sonila Meco

E ke gabim, se njof fare. Kolege ne faktin qe osht ekonomiste po. /pf/images/graemlins/winkwink.gif
Pastaj Sintetiku duhet ta njofi me mire, se m'duket i ka dhon mesim. /pf/images/graemlins/tipsy.gif
 

MALINA

Primus registratum
Re: Sonila Meco

Po per kolege e kisha shkruajtur dhe une , apo se ke lexuar mire ?
Pa per jeten private kush po i'ua di .
 

ujku81

Primus registratum
Re: Sonila Meco

Por jo kolege pune, sepse nuk kam punuar ndonjehere me te. Per ate pune dhe ti je kolege sepse studion ekonomi. /pf/images/graemlins/winkwink.gif
 
Top