SI VDIQ LADY DIANA....?!!

KINGU

Primus registratum
SI VDIQ LADY DIANA....?!!

SI VDIQ PRINCESHA ME E DASHUR NE BOT,PERSONI I LIDHUR SHPIRTERISHT ME BAMIRESIN.
ISHTE VERTET NJE AKSIDENT ME MAKINE APO,DIKUSH KERKOJ TA ZHDUKTE PASI MARTESA E SAJ ME DADY EL FAJED MUND TE SILLTE NJE TRASHIGIMTAR TE FRONIT MBRETEROR ARAB(GJE QE NUK I PELQENTE SHTEPIS MBRETERORE)?
IPNI MENDIMET E JUAJA PER ZHDUKJEN ENIGMATIKE TE LADY DIANES.
 

Lenci

Primus registratum
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

Po ti akoma se di si vdiq ajo mer, na se ta them un se si vdiq : e theren me thik /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

bengu

Primus registratum
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

Plako, ajo ishte priceze pasi e kishte burrin princ e jo babain. Edhe po te martohej e te lindte femije me Doddy-n ai femije nuk do te ishte trashegimtar...
E vrane ate per gjona tjera, po varja tani se nuk kthehet...
 

KINGU

Primus registratum
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

NUK ESHTE E VERTET AJO KISHTE TRASHIGEMIN E FRONIT,DHE LINDJA E FEMIJES DO SILLTE PROBLEME KURORES.
PO UN E DI QE NUK KTHEHET,PO TY PO TE SIKLETOSI TEMA IME MOS SHKRUJ.
 

Guest
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

E vrane keta te fronit pasi po krijonte pamje te keqe ne publik po i degjeneronte e po i nxirrte te palaret mbreterise ........
megjithate ne vetvete ajo ishte njeri shumeeeeeeeeeeei mire /pf/images/graemlins/smile.gif dhe charlsin e tradhetoi pasi ai e tradhetoi me kamilen dhe shuem mire ja beri skishte pse te ishte pishman fare .....
 

mostro

Putraku
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

Fillimisht postuar nga LaTInA:
[qb] megjithate ne vetvete ajo ishte njeri shumeeeeeeeeeeei mire [/qb]
ahhh po tani me kujtohet,ti ishe ajo goca qe bente pazarin me dianen..
paska qene kaq e mira sa thithte kokaine tere diten e dites.pse cfare kujtoni se isht faji i atyre gazetareve te shkrete qe ndodhi aksidenti?,apo mreteresha ka vene njerez per te shkaktuar ate aksident?ata miqte pasi kishin pire goxha e terhequr nje sasi te madhe koke u perplasen.si ka mundesi qe bodyguard i vetem qe shpetoi nuk mban mend as nje gje???? :eek:
 
I

insane

Guest
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

aksident me makine jo ? (kshu behet kur nuk vihet rripi i sigurise)
 

KINGU

Primus registratum
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

Fillimisht postuar nga LaTInA:
[qb] E vrane keta te fronit pasi po krijonte pamje te keqe ne publik po i degjeneronte e po i nxirrte te palaret mbreterise ........
megjithate ne vetvete ajo ishte njeri shumeeeeeeeeeeei mire /pf/images/graemlins/smile.gif dhe charlsin e tradhetoi pasi ai e tradhetoi me kamilen dhe shuem mire ja beri skishte pse te ishte pishman fare ..... [/qb]
rrofsh rrusho per pergjigjen serioze qe ktheve,
ato qe the jan te verteta.
 

London_UK

Primus registratum
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

U tregua shume i shkathet, charli se po te ishte per dianen ajo do ti kishte debuar anglezet nga anglia, do i conte refugjate, dhe do sillte te gjithe afriken ne Angli,
Ajo ka qene nje femer qe ka pas ik vetem mbas pasurise dhe jo mbas dashurise, Arabi kishte lek dhe desh qe te prishte mbreterine Britanike, (gje qe sja arriti)

Ketu ne UK jo me shume se 10 vjet, neper lokale dhe pub-e e ka pas te shkruajtur ne dere "no dogs, no blacks" ndersa ajo u dha te drejta atyre,
Ajo ka bere shume gjera, qe sduheshin bere, dhe me ne fund e mbyten ne tunelin e frances,

Per mendimin tim mire ja kan bere, se e prishi te tere Britanine, ke frike ti thuash njej zezaku, zezak se te fusin ne burg tani, prej asaj , ndersa ato te ofendojne dhe ti smund te marresh masa kundrejt tyre.


Ky eshte mendimi im
bye
 

Guest
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

pffffff ska femra perfekte ashtu sic nuk ka meshkuj perfekte
besoj e moret pergjigjen time ........
 

Lenci

Primus registratum
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

o Dritan pashnerin ka e gjete ate fjalen no dogs no niggers ashtu qe the ti vec ne oxford ka no dogs e no albanian's /pf/images/graemlins/smile.gif


Diana me verte ka qen njeri i mire ska ngel njeri ne Angli pa qar kur ka vdek Diana, per ta vra ne se dim se kush e vrau.... por thone se e vrau nena mretresh... sepse na paska pas then se ka ngel shtansan me ate bukuroshin indian:), edhe mretnia me sa di un nuk lejo perzirje rrace, ene nena mretresh ja futi me thik /pf/images/graemlins/smile.gif mos leni nam ne ju tani hapni tema kot ajo ka nja 5 vjet qe ka vdek ju i boni komente sot /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Futbollisti

Forumium maestatis
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

Jo se jam shume i interesuar shume per temen, por Lenco, ky quhet forumi historia, dmth do flitet per historine, gje qe permbledh edhe 5 vjet me pare.
Se kush e vrau nuk e di, kuptohet qe kam idete e mija, por nuk mund te dal eketu e te them qe ishte person shummmmmme i mire, se se njoh hic, e nuk mund te them si vdiq se dhe ate nuk e di se nuk isha atje.

Nqs doni te flisni per historine flisni me fakte historike, ose dhe me te pakten teorie historike, por mos e kaloni ne preferenca personale sepse ofendoni historine.
Faleminderit
Une
 

Renea88

Primus registratum
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

N editarin e anijes shkruam : u zhduk pa lene gjurme
e ce bete???
e poqem ne furre


i gjithe ekujpazhi e donte- domethene e kishit dashnore kolektive
mbylle more- cke vete the qe ekujpatzhi e donte


dhe diana i dava kurve ishte qe nuk la kar pa thy
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

Mendoj pa bere shume komente se Lady Diana vdiq ne menyre protokollare /pf/images/graemlins/wink.gif
 

ilirjan

Primus registratum
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

Ekspertiza Franceze vertetoi se vdekja e saj erdhi nga AKSIDENTI me makine.

Kurva DIANA mori mallkimin e kombit te vet.

Ajo theu BETIMIN MBRETEROR dhe meritonte VDEKJEN (e cila erdhi nga ZOTI)

Natyra ka ligjet e veta dhe sdo lejonte kurre qe Mbreteria Britanike te kete gjak JEVGU.
 

Florus

Forumium maestatis
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

Fillimisht postuar nga LIR111:
[qb]
Kurva DIANA mori mallkimin e kombit te vet.
[/qb]
Sa i dashkan k*rvat ne UK :eek: qau nje popull i tere!
 

Nadia81

Primus registratum
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

Fillimisht postuar nga LIR111:
Natyra ka ligjet e veta dhe sdo lejonte kurre qe Mbreteria Britanike te kete gjak JEVGU. [/QB]
C'lidhje kane ligjet e natyres, qe jam e sigurt qe nuk eshte raciste me ligjet e mbreterise britanike, qe te pakten publikisht nuk tregohet raciste?Dhe, ti nje shqiptar qe degradohet me shume ne Angli se nje jevg, nga na dole mbrojtes kaq i zjarrte i mbretereshes se Anglise dhe i thua kurve asaj qe te pakten besoi, se ekzistojne dhe njerez te tjere pervec anglezeve mendjemedhenj.Nuk e kuptoj llogjiken tende, sinqerisht.
 

lule-bore

Primus registratum
Re: SI VDIQ LADY DIANA....?!!

Fillimisht postuar nga BENG:
[qb] Plako, ajo ishte priceze pasi e kishte burrin princ e jo babain. Edhe po te martohej e te lindte femije me Doddy-n ai femije nuk do te ishte trashegimtar...
E vrane ate per gjona tjera, po varja tani se nuk kthehet... [/qb]
E vetmja pergjigje e mencur
Femija e saj sdo kishte lidhje me mbreterine sepse nuk do kishte gjak mbreteror.
 
Top