Si do të reagonit nëse një "mik" flet keq për ju pas shpine?

katsune

cherry blossom
do me vinte keq, por edhe do mundohesha te kuptoja arsyen pse e ben nje gje te tille. ne pergjithesi jam shume tolerante, kam gjithnje tendencen qe te justifikoj dhe fal kollaj, edhe per gabime te medha nuk mbaj meri.
 

Airbourne

Papirus rex
Tek skipetaret kjo eshte bere edukate....duan vetem ti perkedhelesh!Sidomos tek ato gjokset e prishura nga.....brenda!
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Nese kjo perfolje do te vinte ne rrezik emrin tim te mire qe perfaqeson emrin e gjithe te lashteve dhe te rinjve te mi, nuk do t'a falja kurre. Thone me mire te dalte syri se nami. Te ndertosh dicka eshte me e veshtire dhe kerkon me teper kohe, energji dhe kontribut material, t'a prishesh ate mjaftojne disa sekonda. Drejtesia vonon por nuk harron!
 
Top