Si del macja nga pusi? (dhe te tjera pyetje Gjeze)

Mirsa

Primus registratum
Si del macja nga pusi? (dhe te tjera pyetje Gjeze)

Vertet? /pf/images/graemlins/lol.gif
 
S

Scorpion

Guest
Pyetja-Pergjigje! Gjeegjeza!

Atehere meqe macen e gjeten, doli dhe iku e ia mbathi po e them une nje tip gjegjeze.

Cfare thone ushtaret ne nje zone te minuar?? /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Speed_11

Primus registratum
Re: Pyetja-Pergjigje! Gjeegjeza!

persa i perket pyetjes Si del macja nga pusi:
Pergjigja sakte eshte Nuk del fare
mos u lodhni kot /pf/images/graemlins/smile.gif
 

antip

Primus registratum
Re: Pyetja-Pergjigje! Gjeegjeza!

Sa duken robt me shkolle! /pf/images/graemlins/rolleyes.gif

Rrini ju, rrini... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Pyetja-Pergjigje! Gjeegjeza!

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Atehere meqe macen e gjeten, doli dhe iku e ia mbathi po e them une nje tip gjegjeze.

Cfare thone ushtaret ne nje zone te minuar?? /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

Me duket se e kam harru dhe vete. /pf/images/graemlins/lol.gif Po megjithate qendron gjeegjeza ime ne fuqi... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Sinner

Gentleman
Re: Pyetja-Pergjigje! Gjeegjeza!

se di ket Scorpion dhe spo e vras trurin se me duhet per nej here tjeter por gjeni kete
CFARE BEN PULA KUR KALON XHADEN ?
 
Top