Si del macja nga pusi? (dhe te tjera pyetje Gjeze)

silvi

Primus registratum
Si del macja nga pusi? (dhe te tjera pyetje Gjeze)

mqs kete gjeegjeze e kam mesuar qe e vogel dhe kedo qe kam pyetur me ka thene lloj lloj pergjigjesh dhe shume gallate, mendova tju a bej dhe ju.shpresoj mos ta gjeni me te paren.(te them te drejten jam e sigurt qe nuk do ta gjeni fare).shtrydheni mendjen njehere ju aty.
 

Guest
Re: si del macja nga pusi

Po e lagur mi ....si del ndryshe.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: si del macja nga pusi

E dashurume.. /pf/images/graemlins/laugh.gif

(Perpara,kish ren Daci... :wink: )

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

epremte

Primus registratum
Re: si del macja nga pusi

mos moj!!, macja po ra ne pus ngordh dhe nuk del qe andej se nuk kujtohet njeri per macen ta nxjerri. kur fillon e vjen era kalbesire,e nxjerrin te zotet e shtepise te dekompozuar.

/pf/images/graemlins/frown.gif :cry: macjaaaaaaaa :cry:
 

Guest
Re: si del macja nga pusi

Mos qaj mi,se ka shpetu gjalle.. /pf/images/graemlins/laugh.gif

 

Erind

Forumium maestatis
Re: si del macja nga pusi

Fillimisht postuar nga Pishmon .:
[qb] mos moj!!, macja po ra ne pus ngordh dhe nuk del qe andej se nuk kujtohet njeri per macen ta nxjerri. kur fillon e vjen era kalbesire,e nxjerrin te zotet e shtepise te dekompozuar.

/pf/images/graemlins/frown.gif :cry: macjaaaaaaaa :cry: [/qb]
Ke pare ndonje horror dje?
 

epremte

Primus registratum
Re: si del macja nga pusi

kush flet, ky qe kur ka qene i vogel ngordhi macen e vet me gura per ti ra ne sy per trim cunave te lagjes me te mdhenj se veten.
iiii kriminel!
 

Erind

Forumium maestatis
Re: si del macja nga pusi

Mos harro t'thush qe kom vra ne qenin e xhevries.

ps. llastic, po s'ti shkula bistalecat kur t'vi. :smash:
 

epremte

Primus registratum
Re: si del macja nga pusi

O motraaaa :cry: ErSi do me shkuli floookeeet :cry:

(tashi ta shofesh ti kur te vije ajo me kshuja :smash: :smash: dhe te te rafi)
 

irene

Primus registratum
Re: si del macja nga pusi

po se s ka pune tjeter jot moter, t'merret me tallavitjet e tuja ne internet
haram buka qeverise ...

ers versioni i shkurter i xhevries ishte rina
 

epremte

Primus registratum
Re: si del macja nga pusi

rina zhgarravina

'pune'??? 'moter'??? pse, kane lidhje keto te dyja??? :lol:
 

Erind

Forumium maestatis
Re: si del macja nga pusi

Fillimisht postuar nga Pishmon .:
[qb] rina zhgarravina
[/qb]
Lista:
Pishmon, Tefta, Rina etj. tek kamioni me targa ne spond dhe drejt e ne kooperativ. belin e keni mor? :smash: :smash:
 

Guest
Re: si del macja nga pusi

po e lagur mi si mund te dali ndryshe,gjithmon ne qoftese del
 

Daniel H

Primus registratum
Re: si del macja nga pusi

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
po e lagur mi si mund te dali ndryshe,gjithmon ne qoftese del

[/ QUOTE ]

Po kur pusi eshte thare dhe s'ka uje? /pf/images/graemlins/frown.gif
Po sikur te jete pus nafte? /pf/images/graemlins/laugh.gif
Sa gjera jane ne kete mes per t'u saktesuar /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
 
Top