Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

khour

Forumium praecox
Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

Pothuajse te gjitheve na ndodh ne ditet e para te nje lidhjeje qe te mendojme per kete gje.Ne te shumtat e rasteve jane meshkuj ata qe insistojne ne te berit sex qe ne fillimet e nje lidhjeje.Pergjigja e perhershme e femrave ne keto raste eshte se eshte shume heret.C'fare mendoni?Ndikon negativisht te berit sex qe ne fillimet e nje lidhjeje? C'fare diference do kishte nqs marredhenia seksuale do ndodhte paksa me vone?
 

pussykat

Primus registratum
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

Per mendimin tim ska difference kur ta ndihesh ti.Por ama mendoj se sa me shume ti rezistosh mashkullit aq me shume te duan ata.
 

pertejdhnjak

Primus registratum
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

Fillimisht postuar nga pussykat:
Por ama mendoj se sa me shume ti rezistosh mashkullit aq me shume te duan ata. [/QB]
 

I love new york

Primus registratum
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

s'eshte e thene qe nqs i rreziston shume mashkullit eshte e garantuar qe marhdneia do eci mire per mendimin tim.
gjithshka varet though.
 

AnilaM

Primus registratum
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

jo mi qe met paren ,ca boni.Si a.ri qi. <img src="/pf/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ato e kon per zanot .
 

Guest
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

Fillimisht postuar nga khour:
[qb] Pothuajse te gjitheve na ndodh ne ditet e para te nje lidhjeje qe te mendojme per kete gje.Ne te shumtat e rasteve jane meshkuj ata qe insistojne ne te berit sex qe ne fillimet e nje lidhjeje.Pergjigja e perhershme e femrave ne keto raste eshte se eshte shume heret.C'fare mendoni?Ndikon negativisht te berit sex qe ne fillimet e nje lidhjeje? C'fare diference do kishte nqs marredhenia seksuale do ndodhte paksa me vone? [/qb]
Sexi eshte nje menyre per ta njohur ate tjetrin me nga afer por nuk eshte gjithcka ne nje lidhje nese ai ben seks me ty dhe pastaj fillon e ftohet do te thote qe donte vetem ate e asgje me teper nga ty nese pret apo dhe pasi e beni qendron akoma me ty do te thote qe e kishte seriozisht dhe te do jo vetem per seks po dhe shpirterisht .
Megjuthate varet shuem dhe nga menyra se si sillesh me te nese ja kaloni mire bashke ska asnje arsye per te lene po fillove te besh numra kot e me kot sigurisht qe do te japi duret po qe se nuk esh budall po qe se eshte athere lum si ty hidh vickla sa t emundesh <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ky esh mendimi im
 

pertejdhnjak

Primus registratum
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

Sex qe ne fillimet e nje lidhjeje????????????
YEEEEEEEES!!!!!!!!!PA PIKE DYSHIMI!!!!!!!
I used to go out me nje vajze teper te bukur dhe fillova to fall in love with her.E gjate,e brishte dhe.....BJONDE!!!!!!!cfare mund te kerkosh me teper????Mirepo ajo nuk pranonte te bente sex me mua ..."because i want to you better" justifikohej ajo.Naqe e pelqeja jashte mase vendosa te pres derisa ajo te bindej se une isha serioz about this.Dhe prita 3 f''king months.KURRE SE HARROJ ATE DITE QE FJETA ME ATE VAJZE!!Ajo ishte sooooooo crap in bed sa gati put me off sex forever.Te nesermen I DUMPED HER.
Keshtu qe une mendoj se nese dikush eshte vertet serioz per dike,ata duhet te bejne sex para se ti premtojne njeri-tjetrit gjera qe mund te hurt njeri-tjetrin pastaj!!!!!!!
 

moerb1915

Primus registratum
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

Hmm, se kapa lidhjen qe i bere "seriozitetit", "sex-it" dhe "premtimeve". Kur ta kapesh ti ne fluturim, na njofto.
 

bimba81

Primus registratum
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

per mendimin tim varet nga mardhenia si e instauron ti ate si te besh seks qe ne fillim e si jo.mua po me terhoqi djali e pse mos te bej seks qe ne fillim.edhe po me la pune e madhe po mund ta le dhe une ate. <img src="/pf/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
 

pussykat

Primus registratum
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

eDHE SIC E THASHE ME PERPARA ti duhet ta besh kur ta ndihesh.Por ama nese djali te thote qe po se beme do te le atehere te do vetem per sex.Po po te tha pas i viti edhe ti se ke bo akoma dhe atehere ka te drejte ai i gjori.Se edhe dora lodhet noi here apo jo.?
 

pertejdhnjak

Primus registratum
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

Fillimisht postuar nga pussykat:
Se edhe dora lodhet noi here apo jo.?
[/QB]
kjo vlen edhe per femrat, besoj?!?!? <img src="/pf/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
 

pussykat

Primus registratum
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

Po patjeter per te dy po ne femrat kena icik me shume kushte se ju meshkujt e gjore edhe kushtet tona skushtojne aq shume!!!!!!!!!!!
 

pertejdhnjak

Primus registratum
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

Fillimisht postuar nga pussykat:
[qb] Po patjeter per te dy po ne femrat kena icik me shume kushte se ju meshkujt e gjore edhe kushtet tona skushtojne aq shume!!!!!!!!!!!
[/qb]
what d`u mean?
 

pussykat

Primus registratum
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

<span style="font-weight: bold"><span style="font-style: italic">Jashte teme</span></span>
 

enkela

Primus registratum
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

Ju paska plas cipa fare ju gocave! Me kutimin figurativ dhe te vertete. PO c'u be moj me idete e vjetra te dashurohemi dhe te kemi ndjenja per njeriun me te cilin do te besh dashuri lexojeni me kujdes dashuri jo sex.

Ju me duket sikur jeni pa ndjenja fare jo po do bej seks me te edhe sikur te me lere te nesermen!

Sa here jeni zgjuar te nesermen dhe jeni ndjere sikur ju kane perdorur dhe lene menjane pasi keni bere te ashtuquajturin sex. Shpresoj jo shume here.

Megjithate gjithsecilit te tijen!
Bon chance!E
 

pussykat

Primus registratum
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

<span style="font-weight: bold">Jashte Teme</span>
 

tori76

Primus registratum
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

Pse jo?Ku eshte e keqja per ju femrat se akoma spo arrij ta kuptoj.Nqse e shikoni si dicka te keqe atehere shkoni mbylluni murgesha dhe faljuni zotit se ai ndoshta ju respekton.
 

Simpatikja.

Primus registratum
Re: Sex, qe ne fillimet e nje lidhjeje apo me vone?

Nuk e di se si do t'a merni mendimin tim;megjithate une po e shpreh mereni si ta doni;Gjerat duhet te rrjedhin;NE fillim,SHOQERI,MIQESI DASHURI,keshtu njohja dhe me pas lidhja eshte me fisnike dhe jetegjate!
 
Top