Sa veta mbajne nje avatar (imazh) qe eshte fotografi e tyre ne Forum?

Mystique

Larg
Anëtar i Shtabit
E pra. Mendoj se te pakte jane ata qe kane. Tani vone ka filluar te kete foto te foshnjave, madje edhe i flimojne aq shpesh sa, kur te jene rritur mund ta shohin gjithe femijerine si nje film te gjate :)

Por po ta kishe nje, do ta kishe vene?
Jo
 

Mystique

Larg
Anëtar i Shtabit
Po te vendosnim te gjithe fotot (po te kishim) kur ishim foshnje, do te plaste nje konkurs se kush ishte bebushi me i bukur :)
Mendon se do te fitoje, El@?
Po une sapo te thash qe skam foto foshnje te vetes .
Edhe sme pelqejne konkurset :)
 
Last edited:

joetisti_

Locus omnem
Po une sapo te thash qe skam foto foshnje te vetes .
Pra po thua qe s'di si ke qene si foshnje? Po s'e ke pyetur mamin ti a ishe e bukur ose jo? :)

Mua me ka thene se kam qene shume i bukur :D Por nga ajo qe lexova, do ta fitonte Strategu konkursin. :)
 

Mystique

Larg
Anëtar i Shtabit
Pra po thua qe s'di si ke qene si foshnje? Po s'e ke pyetur mamin ti a ishe e bukur ose jo? :)

Mua me ka thene se kam qene shume i bukur :D Por nga ajo qe lexova, do ta fitonte Strategu konkursin. :)
Asnjehere :)
Nuk kam qen kurioze a isha e bukur apo jo e pyesja me shume a kisha numer dhe une ne ball si te tjeret :p
 

joetisti_

Locus omnem
Asnjehere :)
Nuk kam qen kurioze a isha e bukur apo jo e pyesja me shume a kisha numer dhe une ne ball si te tjeret :p
Sikur pa dashje numrat do te ishin ngaterruar, do te intrigonte me shume rasti kur, nga familje e varfer te kishe shkuar ne te pasur, apo anasjelltas?

(tema)
Nese dikush do te na lexoje karakterin, me shume informacion i jep dicka ndryshe nga fotoja origjinale, sesa vete fotoja origjinale.
 

Mystique

Larg
Anëtar i Shtabit
Sikur pa dashje numrat do te ishin ngaterruar, do te intrigonte me shume rasti kur, nga familje e varfer te kishe shkuar ne te pasur, apo anasjelltas?

(tema)
Nese dikush do te na lexoje karakterin, me shume informacion i jep dicka ndryshe nga fotoja origjinale, sesa vete fotoja origjinale.
Jo,dhe nese vertete do kishte ndodhur nje ngaterese e tille do doja mos ta dija.
 

joetisti_

Locus omnem
Jo,dhe nese vertete do kishte ndodhur nje ngaterese e tille do doja mos ta dija.
edhe sikur te ishte qe ne te vertete te ishe vajza e nje mbreti dhe nje mbretereshe? :)

(tema)
gabim bejme qe te pakten me njeri-tjetrin ketu ne forum nuk njihemi me foto.
 

Mystique

Larg
Anëtar i Shtabit
edhe sikur te ishte qe ne te vertete te ishe vajza e nje mbreti dhe nje mbretereshe? :)

(tema)
gabim bejme qe te pakten me njeri-tjetrin ketu ne forum nuk njihemi me foto.
Edhe sikur qe ska shans :p
Kam /kisha nje ngjashmeri te pa pare me tim ate keshtu qe as qe behet fjale :D
 

joetisti_

Locus omnem
Edhe sikur qe ska shans :p
Kam /kisha nje ngjashmeri te pa pare me tim ate keshtu qe as qe behet fjale :D
Po mundet edhe qe mbreti te kete patur ngjashmeri rastesore me tet ate :)

(tema)
une po e mendoj te ve veshin tim si foto... Vetem se kam hall se ndonjera do ta shohe e do te mendoje: se ku e kam pare kete vesh une... :)
 
Top