Sa veta mbajne nje avatar (imazh) qe eshte fotografi e tyre ne Forum?

joetisti_

Locus omnem
s'i kam numeruar :)
Une per vete, kam kohe pa e nderruar kete simbolin, tani qe e mendoj, mbase e nderroj keto dite... ose mbase jo. Fotografi timen...? Do te kufizohesha te jepja nje mendim pa e care koken po ta kisha, kurse sa i perket ta kisha jo te plote... jo. Nje femre i shkon te jete jo e plote se nxjerr syte, buzet, gjoksin, floket. Kurse mashkulli c'te nxjerre dicka interesante. Te nxjerre... nejse.
 

joetisti_

Locus omnem
une po te vija nje foto timen, do te vija vetem nje foto kur kam qene foshnje, por nuk e kam nje te tille.
 

joetisti_

Locus omnem
Pse te vendosesh nje ku je i madh cfare ka?
te hane me sy :p
Por, do te ishte nje rast ku do te ishe vete, pra me foton tende, dhe s'do ta kishe problemin se te njohin. Pra privatesi e ruajtur. Ndryshe pastaj, pse te mos vinim edhe emer e mbiemer :)

Ti e ke nje foto kur ke qene foshnje?
 

joetisti_

Locus omnem
Po ketu kemi mundesine te themi ate qe mendojme, dhe ka raste kur na pelqen te themi ate qe nuk mendojme, ka raste kur themi te verteta, ka raste kur themi gjera te paqena...
Pra pak a shume sikur votojme, jemi ketu. Dhe vota duhet te jete e fshehte.

S'me the, ti e ke nje foto kur ke qene foshnje?
 

joetisti_

Locus omnem
Nuk e kisha lexuar, une skam asnje foto foshnje,fotot e mia fillojne 6-7 vjece
E pra. Mendoj se te pakte jane ata qe kane. Tani vone ka filluar te kete foto te foshnjave, madje edhe i flimojne aq shpesh sa, kur te jene rritur mund ta shohin gjithe femijerine si nje film te gjate :)

Por po ta kishe nje, do ta kishe vene?
 
Top