Sa veta mbajne nje avatar (imazh) qe eshte fotografi e tyre ne Forum?

Hank

Valoris scriptorum
Po vej re ca avatare qe duken sikur nuk jane te vertete, e ca qe ia bejne mu qe nuk shfaqin shkruesin.
Sa nga ju kane ne avatar nje imazh qe shpreh ata ne jeten reale?
Une psh e kam fallco ... :)
 

bLuE IcE

"""""PLANETARE""""""
une e kam foto te vertet :p ee kam bo me doçken time :p dhe pikerisht kjo eshte arsyeja qe sjam ne te :p ...po ska asgje fallco eshte origjinale :p:p
 

Hank

Valoris scriptorum
une e kam foto te vertet :p ee kam bo me doçken time :p dhe pikerisht kjo eshte arsyeja qe sjam ne te :p ...po ska asgje fallco eshte origjinale :p:p
:) Duket qe eshte nje foto e Mulin Rouge ne Paris. Mendova mos je nje nga gocat qe kerceojne aty cdo mbremje :)
 

bLuE IcE

"""""PLANETARE""""""
:) Duket qe eshte nje foto e Mulin Rouge ne Paris. Mendova mos je nje nga gocat qe kerceojne aty cdo mbremje :)
Jo pra mo jo ....biles kenaqem me fotografin :p sepse sjam afru me pa ndonje spektakel :p kushedi sa te shtrenjte jane :p:p
ndryshe do kishe pa gje tjeter :p jo moulin rougin nga jashte :p:p
 

Hank

Valoris scriptorum
mduket nja 50evro bonte bileta
Nejse, une si avatar kam nje imazh te marre nga nje grup muzikor
 

bLuE IcE

"""""PLANETARE""""""
mduket nja 50evro bonte bileta
Nejse, une si avatar kam nje imazh te marre nga nje grup muzikor
Un thash se ishe ti :p... Mu mu duk me shume si pikture ky avatari yt :p
Jo sma mer mendja 50 euro me shume, ene duhet te presesh radhe :p se mbushen shpejt spektaklet :p duhet te rezervosh me muj para :p
 

Frank

Forumium maestatis
Kush dyshon se avatari qe kam nuk eshte fytyra ime reale mund te vije ta verifikoje.
06720 .. ... beni zile.:p
 
Top