Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

Rimseb10

Valoris scriptorum
Jeta na ben te FORTE,diku kam lexuar nje shprehje:Kur jemi ne veshtersi pyesim veten Ku ndodhet ZOTI tani qe un kam nevoje?!MOS harro ne provime GJITHMONE mesuesi HESHTE :):)
E pse neve e kemi ket auto-preferenc vetem kur e ndjejm veten te till a mos ke pyetur apo falenderuar ndonjeher kur ke qene ndjer ndryshe ne provim. Profesori varet sipas shtetit ku kryen studimet dhe vendi ku mund te ndodhet ai
 
Top