Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

Dolores

Primus registratum
Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

Ua pse ben ashtu ti mi...ai u nda me mua per ty /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/pippiripi.gif
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

Hëkhë. Sa xheloze tjetra. Do me mi prish planet /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/grin.gif
 

mozaiku

Primus registratum
Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

Jo mi Lulu, per ty s'jam xheloze. E kom per nder te na mbaje te dyja /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/devil.gif. E kisha per gjermonen...
 

Dorela

Primus registratum
Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

Ma shpjegoni pak kete fakt!meshkujt tone kan nga 150 dashnore,ndersa gocat tona pse te japin llogari?ca eshte kjo teme kot thon.Si shpjegohet?
 

Shahisti

Primus registratum
Re: Sa te dashur/a keni patur ne jeten tuaj?

Sinçerisht, dhe pa dallavere/lajka. Nje qaty e 60 andej /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/confused.gif
 

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
Aw se besoj kte gje ;)
Un ?? 10! Por lexojeni mbrapsht nr e del nr i vertet ;)
 

Dreamer

Under the Dome
Ne fakt ktu faktori numerik eshte irelativ
Une mendoj ndryshe edhe pse do dal jashte teme :D
Ska rendesi Sasia Por Cilesia :))
Have Funn :)
 

Almaa'95

Papirus rex
Ahahha.. Jam mesuar me keto reagime por Ska ndonje gje te keqe :) te tere mund te kemi patur ndonje histori "pak me shume se shok" por kurre ne stadin e te dashurit :)
 

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
Ahahha.. Jam mesuar me keto reagime por Ska ndonje gje te keqe :) te tere mund te kemi patur ndonje histori "pak me shume se shok" por kurre ne stadin e te dashurit :)
Ok e dashur..por nuk eshte noj krim te kesh te dashur.varet si merr jeta ,eksperienca te ndryshme te bejn te fort per te perballuarbate qe vjen pas..
Jeta na i jep njerezit e mire ,per te dalluar te miren dhe te keqen.kur i humbim ata e kuptojm cdo gje por e mira eshte ti kuptosh para se ti humbesh !e nese te jepet mundesia te luftosh Beje me gjith forcen tende ;)
 

Rimseb10

Valoris scriptorum
Ok e dashur..por nuk eshte noj krim te kesh te dashur.varet si merr jeta ,eksperienca te ndryshme te bejn te fort per te perballuarbate qe vjen pas..
Jeta na i jep njerezit e mire ,per te dalluar te miren dhe te keqen.kur i humbim ata e kuptojm cdo gje por e mira eshte ti kuptosh para se ti humbesh !e nese te jepet mundesia te luftosh Beje me gjith forcen tende ;)
Po qe paske nje shpirt luftarak ti vajz, nese qeshtja do ishte kundrejt 2-luftimit, ti me siguri qe do triumfoje betejen !
 

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
Po qe paske nje shpirt luftarak ti vajz, nese qeshtja do ishte kundrejt 2-luftimit, ti me siguri qe do triumfoje betejen !
Jeta na ben te FORTE,diku kam lexuar nje shprehje:Kur jemi ne veshtersi pyesim veten Ku ndodhet ZOTI tani qe un kam nevoje?!MOS harro ne provime GJITHMONE mesuesi HESHTE :):)
 
Top