Sa para prishni gjate nje dite?

joetisti_

Locus omnem
une i kam shoket aq bujare sa s'me lene te paguaj pothuajse asnjehere. Sikur t'i mbledh ato leke do te blija nje makine :)
por mesatarja duhet te jete 3000 leke ne dite. Dhe me duken shume :ftoft::ninxha:
 
Top