Sa para prishni gjate nje dite?

Seyfert

Valoris scriptorum
Pershendetje! Te gjithe ne harxhojme shuma te caktuara parash gjate dites. Dini te thoni perafersisht se sa prishni gjate dites/
 

-Zana-

e...Thjeshte
Te pakten £20-30 ne dite ... Kjo pa perfshire shopping . Thjeshte para xhepi .... Lart e Poshte .

Po ti , qe ke hapur temen sa harxhon ?
 

Seyfert

Valoris scriptorum
Te pakten £20-30 ne dite ... Kjo pa perfshire shopping . Thjeshte para xhepi .... Lart e Poshte .

Po ti , qe ke hapur temen sa harxhon ?
Zana goxha para prishke ne dite, dhe une i prish aq para sa ti por jo para xhepi, jane para per shpenzime familjare. Megjithate ka raste qe prishen shume para, ka raste qe nuk prishen fare, por duke marre nje mesatare aq shkon tek £20-30 ne dite.
 

-Zana-

e...Thjeshte
Vec me ndenjur Brenda nuk harxhoj gje .. Perndryshe e kam veshtire mos te prish te pakten dicka . Nuk e di qysh ja dalin ca njerez pa prishur . Une nuk jam e kujdesur fare me lekun .. S' ja kam idene as sa me dalin sakte nga banka c'do dite / muaj , vec e di sa hyjne .. Lol
 

Seyfert

Valoris scriptorum
Vec me ndenjur Brenda nuk harxhoj gje .. Perndryshe e kam veshtire mos te prish te pakten dicka . Nuk e di qysh ja dalin ca njerez pa prishur . Une nuk jam e kujdesur fare me lekun .. S' ja kam idene as sa me dalin sakte nga banka c'do dite / muaj , vec e di sa hyjne .. Lol

Ti nuk qenke per tu marre per nuse :p
 

Mystique

Larg
Anëtar i Shtabit
Shume filozofike si pyetje!

Nuk prish shume,ka dite pothuajse nuk nxjer asnje leke . Nuk prish me shume se 10 euro( shpenzime vetjake gjithmone)

-Tema eshte per tek diskutimet :)
 

Hope

dans ton coeur
Shume filozofike si pyetje!

Nuk prish shume,ka dite pothuajse nuk nxjer asnje leke . Nuk prish me shume se 10 euro( shpenzime vetjake gjithmone)

-Tema eshte per tek diskutimet :)
Gjirokastrite je ti mo :p
 

joetisti_

Locus omnem
tregtaret shpikin gjithfare trukesh per te prishur sa me shume(ne fund te fundit kjo eshte mjeshteria e zanatit te tyre). Por te pakten te kete cilesi ne ate qe konsumojme. Tani ka dyshime qe edhe p**hi s'eshte me bio. E kane modifikuar gjenetikisht :p
 

-Zana-

e...Thjeshte
E qysh modifikohet p*cka mo? ha ha ... :D

Vetem nese e ke fjalen per transeksualet... kini kujdes nga k'to djema, jane shtuar ne mase :D
 

joetisti_

Locus omnem
E qysh modifikohet p*cka mo? ha ha ... :D

Vetem nese e ke fjalen per transeksualet... kini kujdes nga k'to djema, jane shtuar ne mase :D
S'e di, mua me ka zene frika. Kam frike se mos bie ne nje te modifikuar dhe prishem shpejt :D

Keta transat cfare te bejne, pse duhet patur kujdes?
 

SNAP

Papirus rex
300 lek te vjetra, nje kafe turke:p dhe kete nga nje here e kursej, i theme ndonje goce do na japesh nai kafe turke:p
 

Solaris

Suadade...
Anëtar i Shtabit
Shumë pak shpenzoj një shifer e ulët
,
sepse duke marrë parasysh statusin tim studente , dhe meqenese nuk jam në punë shpenzimet e mia janë të reduktuara më shumë më marrin leksionet me fotokopje , detyrat e kursit... etj , etj brenda ditës.
 

Balahk

Locus omnem
tregtaret shpikin gjithfare trukesh per te prishur sa me shume(ne fund te fundit kjo eshte mjeshteria e zanatit te tyre). Por te pakten te kete cilesi ne ate qe konsumojme. Tani ka dyshime qe edhe p**hi s'eshte me bio. E kane modifikuar gjenetikisht :p
Hahahahaha :p
:D
mos na fut edhe ketu fiksimin e boi-s dhe jo bio :D
 

joetisti_

Locus omnem
e kane te modifikuar :D
kam pare ne nje emision ne nje stacion italian ku ishin te ftuar te tille dhe po flisnin pikerisht per veten dhe degjova gjera te pabesueshme. Njera ishte se dikush nga ata, ose ato sic pelqejne te quhen, tha se per ta mbajtur vrimen ne gatishmeri, futnin fallco apo dicka te ngjashme per nje kohe te gjate brenda asaj qe duhej te ishte vrima e ish penisit. Dhe tha se ishte torture.

Vajzat nuk imitohen dot !!
 

joetisti_

Locus omnem
Hahahahaha :p
:D
mos na fut edhe ketu fiksimin e boi-s dhe jo bio :D
nga ushqimet jo bio qe konsumojme, hame dhe nuk kenaqemi. Nese bie ne nje p*dh qe s'te kenaq, dysho se duhet te jete jo bio :p
Une s'e besoj se ka qe s'te kenaq, por dyshimi ekziston :)

Une prish aq sa normalisht duhej te prishja, kur kam leke teper prish edhe teper. Por per nje normalitet, duhej te shpenzohej nje shume e afert me 5 mije leke. (mendoj)
 
Top