Sa ore digjni ne chat?

nela_kristi

Primus registratum
Re: Sa ore digjni ne chat?

Fillimisht postuar nga ZeQo-PiLaFi-:
[qb] Triny mua mu duk se 5 ore meeeeeeeeeeee :eek: :tipsy: :kiss: [/qb]
siduket ti te ecen ora shpejt e ke nag ato oret moderne ti /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Sa ore digjni ne chat?

Fillimisht postuar nga ZeQo-PiLaFi-:
[qb] boll t imi kristina se erdhe dhe sme fole :mad: [/qb]
ti sme fole une prisja pergjigje ti me kishe dale nga nje dritare tjeter
/pf/images/graemlins/frown.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Sa ore digjni ne chat?

shi shi ti qe kur keshtu ti e.....
pse sthua ti ta kemi pak parasysh madheshtine tende ne
:sleep:
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Sa ore digjni ne chat?

Fillimisht postuar nga ZeQo-PiLaFi-:
[qb] fli ti fli po bota u be me femi :smash: [/qb]
u sa mire dmth sdo vdes shpejt une hipp hipp hurra
:rockband: :goofy:
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Sa ore digjni ne chat?

Fillimisht postuar nga ZeQo-PiLaFi-:
[qb] ps ekshu me si e ke ti sa me shm femi te bej bota aq me shm ron ti :confused: [/qb]
e mo mire mire dhe ju ... o hu u lodha e di ti sa vjece jam une zeqo?
99.99999999999 vjece i mbusha dje :tipsy:
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Sa ore digjni ne chat?

Fillimisht postuar nga ZeQo-PiLaFi-:
[qb] kristina po 13 vjeçe je me prandja po te mbaim me kimet.se je e vogel :wave: [/qb]
zeqo se dija une tani qe e the e kuptova .thanks :kiss:
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Sa ore digjni ne chat?

Fillimisht postuar nga ZeQo-PiLaFi-:
[qb] ska gje jo e kam per detyr :smash: [/qb]
rrofsh /pf/images/graemlins/wink.gif :kiss:
ps. pa keqkuptime dolce .. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

dolce_vita

Primus registratum
Re: Sa ore digjni ne chat?

Fillimisht postuar nga ZeQo-PiLaFi-:
[qb] edhe une ty :kiss:
Ps: pa keq kuptime ti se dolce_vita e di qe se mer per keq :kiss: dolce_vita :kiss: [/qb]
/pf/images/graemlins/wink.gif
 

nela_kristi

Primus registratum
Re: Sa ore digjni ne chat?

Fillimisht postuar nga ZeQo-PiLaFi-:
[qb]
Fillimisht postuar nga kristina13:
[qb]
Fillimisht postuar nga ZeQo-PiLaFi-:
[qb] e dolce_vita te henksha synin :kiss: [/qb]
ca ben mo e le gocen me nje sy.... :eek: [/qb]
e kafshoj me delikates dmth qe ja le prpa ne vend /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
aha ... po keshtu thuaj ti se na preve gjakun /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top