Rr e Kavajes

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Rr e Kavajes

Ec N Tirone ke Kali KAstrabeut ... Kalo Ka Banka Ec Drejt Kthehu Drejt Per Durres kshu per Kavaje qe i bi mo shkurt qaty o RRuga Kavajes...
 

pppppaa

Primus registratum
Re: Rr e Kavajes

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
sa per info ku i bije kjo rruga e kavajes /pf/images/graemlins/confused.gif

[/ QUOTE ]

Ne kavaje... normale qe ne Elbasan nuk bie /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

ARJELA

Primus registratum
Re: Rr e Kavajes

Sa her kaloja rruges se Kavajes e per ty sec ndjeva mall dhe kohen e fundit sa rrall hy sa rrall
Po ku je ni mo endacake se u bot per mall /pf/images/graemlins/ooo.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Rr e Kavajes

LLapi So MO n RRug T Kavajes se ka hik m Rrug TJera .
PO Nqs do kishte ardh do kishte bo nai Cerre .

Masnej ku ke Ardh ti naiherna n RRug t Kavajs mi goce ...
 

ARJELA

Primus registratum
Re: Rr e Kavajes

Kushhhhhhhhhhhhhh nuk ka arv nga Rr.Kajes...
ahjt ma thuj ti mu he kushhhhhhh
harrove se aty me prisje me i koh tu honger far te hengert dreqi se ngele rrugve
Sa per Llapin ne crrug ka humbun ta lshojm Renen ta kerkoj /pf/images/graemlins/idea.gif /pf/images/graemlins/idea.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: Rr e Kavajes

A ka kalu ai autobuzi anej per ka rruga Dibres mre, se ngela rrugve sonte /pf/images/graemlins/cry.gif
 

TEDI

Valoris scriptorum
Re: Rr e Kavajes

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Kushhhhhhhhhhhhhh nuk ka arv nga Rr.Kajes...
ahjt ma thuj ti mu he kushhhhhhh
harrove se aty me prisje me i koh tu honger far te hengert dreqi se ngele rrugve
Sa per Llapin ne crrug ka humbun ta lshojm Renen ta kerkoj /pf/images/graemlins/idea.gif /pf/images/graemlins/idea.gif

[/ QUOTE ]Birra KOm pas Pi me LLapin n Hyrje t RR Kavajes po Fara sKena pas honger naiher .
 

The decatur

Perjashtuar nga Albforumi
Ah se harrova, ti je i brezit t'njom. Aty ku rrijn taksit afër xhamis.
jo more une them tek lokalet e reja,afer globes ke bar angel(shume i degjuar ne tirane) dhe xhaki tek euromax etj...
cfare xhamish thu ti me lal?une nuk shkoj ne kishe dhe as xhami.
 
Top