Re: Do doja...

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

do doja te shihja pakez gri... pertej syve te mij te skuqur dalloj vetem kufijte e monokromit!
 

Erind

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga Wallsingham:
[qb] Vorrei vivere nel 1968 !!! [/qb]
Wall nuk e di pse ti zgjodhe pikerisht 1968 por une do ta pergjithesoja me 1970.
 

teab

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Ndersa une mora nje surprize shume te pakendcme pardje!! /pf/images/graemlins/frown.gif :mad:
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

Do te doja te mos kishte fjale, fjale, fjale dhe te merresha vesh vetem me nje shikim. Qe te mos me duhej te llomotitja gjithe diten. Jam bere xheloze per fjalet e mia, me duket se duke folur zbrazem, dhe kur i derdh te gjitha jashte nuk me mbet asgje perbrenda. Vakuumi eshte lodhes, kerkon me kembengulje ta mbushesh, dhe edhe pse vazhdon te shtish gjera brenda, perseri ndjen oshetimen e zbrasetise qe duket sikur perpin gjithcka.
Jam aq e lodhur, sa do te doja te isha nje qenie pa arsye, ose te flija gjate... pa endrra!!!
 

hot

Hotgirl
Re: Re: Do doja...

Do doja te kisha fuqi e ti shtypja me kembe disa njerez fallco e hipokrite e ti shukja ti beja grusht e ti hidhja ne kosh te plehrave!!

Do doja ta kapja ate buburrece t'shpifur e t'felliqur e ta varja mu ke hyrja pallatit per flokesh e ta leja aty t'lagej e t'thahej nga shiu e nga dielli

E do doja t'ishte nji leter e ta zhgarravisja pa mbarim derisa t'beheshin t'gervishtura e pastaj vrima e pastaj te grisej fare letra e t'behej copa copa t'vogla qe ti shukja edhe ato e ti vija zjarrin e tja merja kercimit rreth zjarrit e ta shkelja me kemb zjarrin qe t'fikej se as flaken e ndezur se meriton!!!

E si perfundim do doja t'kisha nje snaiper n'dore e t'isha e trajnume per gjuajtje precize e te ti merja n'shenjester kockat nje nga nje e te te torturoja per cdo hap qe hedh!!

E do doja t'isha nji fantazem e dale nga erresirat me t'thella t'imagjinates qe te te ndiqja hap per hap e te ti shkulja nje nga nje dhembet e gojes...!!

Do doja....!!!!

I'm about to kill :mad:
 
Top