Re: Do doja...

^^MIA^^

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

Nje mikeshe qe se kam me...qe ndyresia e kesaj bote smund te ma riktheje me...do doja vetem ate ne kete momente per ti thene qe e kam shpirt gjithmone e qe ja kam falur te gjitha.Do doja te qendroja me te deri naten vone e te flisja per gjithcka ndjeja,gjithcka qe kam kaluar,vuajtjet dhe dashurine time te re.Do doja ta perqafoja e ti thoja qe mund te mbeshtetej te une sepse per te do jem gjithmone mikesha me e mire...do doja te me thoshte qe i mungoja....ahhh kam nevoje per miqesine time.....do ta doja ta kisha ketuuuuuuuuuu
 

Guest
Re: Re: Do doja...

..sonte,te isha ne Tirane..
Te ndizja nje Qiri ne Kishe dhe ta gdhija tere Naten.. /pf/images/graemlins/wink.gif
Gezuar Pashket!!
 

ana karenina

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Te mundja si dikur te qaja me perkushtim, nje e qare e thelle, e vertete, me ngasherime. Duhet, eshte mese e nevojshme! Here pas here permbyjta e ndjesive duhet zbrazur, e kur nuk ke me ke ta ndash duhet qare!
 

Rambla

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

..tu zhysja ne det.

po me ben per te qajt imazhi fresket /pf/images/graemlins/laugh.gif


ponza01.jpg


:cry:
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

do doja nte pija nje kane te gjate sa nje steke bilardo aq sa te me dukeshin meshkujt si topa dhe femrat si vrima /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Diddy19

Su@mi
Re: Re: Do doja...

Do doja te dija si shkoi ajo pune...Kam frike te te marr ne telefon se s du qe te kete shku keq..s'du te ndigjoj zanin tend te trishte ne telefon.Po pate nevoje te flasesh ,di ku te me gjesh!
 

eis

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Te shkoj sa me shpejt ne Shkoder dhe te me kthehet serish qetesia e shpirtit tim qe me ka munguar per tre vjet.Ta shuaj mallin e zjarrte per njerezit e mi,kaq dua nuk i kerkoj Zotit asgje tjeter,vetem kete. /pf/images/graemlins/frown.gif
 

epremte

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

thene shkurt s'do te doja me shume se c mund te gelltis.

shume shume dhe nje frymemarrje te gjate do e desha.

E thashe dhe gjate!!
 

ODISEA

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Ja ku i ke, por kujdes gjuhen /pf/images/graemlins/tongue.gif
strange-fruit-sleeping-lady.jpg


.................................
.................................
.................................


Do doja te isha diku larg...
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

do doja qe gjerat te ishin me te thjeshta, jeta te ishte me e thjeshte, kokecarjet te zhdukeshin me rritjen tone e jo te shtoheshin...
do doja te isha atje diku larg me ty, larg gjithckaje qe me kushton kohe te cmuar qe do mund t'a shpenzoja me ty dhe O, dite nga jeta ime, per qellime qe nganjehere me duken te zgjedhura gabim...
do doja te kalonim dhe 100 dite si kjo e sotmja bashke, vec pa keto mendimet e mia pak te zymta mbi aktualitetin (momentin)...
 

Guest
Re: Re: Do doja...

Do doja nje perqafim frymemarres /pf/images/graemlins/frown.gif
 

BISOU

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

hajd se ta jap une /pf/images/graemlins/smile.gif
vetem se spo ta marr gjith frymen... po te lej pak se te duhet /pf/images/graemlins/laugh.gif :wave:

une do te doja nje perqafim domethenes :angel: se skam marre asnje qe pardje :rolleyes:
 

ladouce2005

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga i:
[qb] Do doja nje perqafim frymemarres /pf/images/graemlins/frown.gif [/qb]
Alice in wonderland :wub:
do doja qe ti te kishe c'te do zemra, se je shume e mire :kiss:

Bisou :wub: do doja shume me teper se aq per ty. do doja lumturi te pafund per ty, do doja vec dite me diell per ty, buzeqeshje te ndritshme qe t'a shtojne bukurine :kiss:
 

Guest
Re: Re: Do doja...

fenk ju fenk ju te dyjave se jeni cum te mila :wub:

do doja te :angel: O.
 

BISOU

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

do te doja te gjeja plotesimin e natyrshem /pf/images/graemlins/frown.gif :wub:
Shiraz :wub: you
 
Top