Re: Do doja...

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

do doja naten simfonine magjike te tingullit te saj, do doja diten ndricimin diell te syrit te saj, do doja naten, diten puthjen, puthjen qe mungon!
 

tr1191

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

do doja ate puthje te embel qe prej kohesh me mungon, ato perkedhelje qe me benin te ndihesha si princeshe, do doja te te kisha perseri prane... ajo qe thyhet nuk ngjitet me
 

Princesha

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

do doja...faktikisht tani per tani s'e di se cfar do doja, thjesht largim...ndoshta gjum...ndoshta duke bere shooping ndokund me mamin time :angel:
 

BISOU

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

une dua te fitoj llotarine edhe nje here /pf/images/graemlins/laugh.gif
I feel lucky :wub:
 

tizio_7

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

edhe njehere jeten time qe nga fillim duke qene i sgurte qe do benja te njejtat zgjedhje !!!!


ktu eshte paradoksi :confused:
 

S6T6N6

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga BISOU:
[qb] une dua te fitoj llotarine edhe nje here /pf/images/graemlins/laugh.gif
I feel lucky :wub: [/qb]
do doja te me kishe hudh ndonje lek nga llotaria qe fitove ne llogarine time rrjedhese :tipsy: /pf/images/graemlins/laugh.gif :wave:
 

ana karenina

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Do doja, më saktë do kisha nevojë, ta nxirrja trurin e ta shpëlaja mirë e mirë ke uji i çezmës me açe derisa të llamburiste nga mendimet e pastra e të freskëta. Sa bukur do jetë kur të mos kem më mendime të pista, të buhatura nga myku /pf/images/graemlins/frown.gif dhe kur kujtimet të jenë shkrirë nën fuqinë përcëlluese të klorit dhe rrudhat të jenë rrafshuar fare :sleep: Sa qef do ishte atëherë!
 

Guest
Re: Re: Do doja...

...Do doja, te isha duke shetitur, buze detit..
Te ndieja freskine e mbremjes dhe aromen e detit..
dallget te perplaseshin ne breg dhe kembet te me lageshin..
E dua Veren...
 

Nella

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

do doja te ishte e djele ora 6:00pm. jo prit! do doja qe koha te varej pezull te djele ora 6:00pm. si thashe si? jo, jo! te djele me gjashte e dua boten permbys!!!! and that's an order /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Guest
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga Moira:
[qb] /pf/images/graemlins/frown.gif Do te doja ....Te mos shkoja tek dentistja.... :cry: [/qb]
Mos shko mi..
Thuji Dentistes t´vi te ty..(vetem ti, mos qaj)..Irena.. /pf/images/graemlins/laugh.gif

:wave: Moira
 
Re: Re: Do doja...

/pf/images/graemlins/laugh.gif po ,mi po ...Ika une me uro fat ,se ne dore te krimineleve jam... :angel:
:kiss: fantazie..
 

Guest
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga Moira:
[qb] /pf/images/graemlins/laugh.gif po ,mi po ...Ika une me uro fat ,se ne dore te krimineleve jam... :angel:
:kiss: fantazie.. [/qb]
Po mi..gjithe fatin e Botes te uroj.. /pf/images/graemlins/wink.gif :kiss:


P.s Gjithsesi nenshkruje ihere Testamentin,se Kriminela hesapi mo.. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Re: Re: Do doja...

/pf/images/graemlins/tongue.gif dhe dentistes ia thashe..si ka mundesi nje dentiste me fytyre kaq te bukur te jete kaq kriminele ne shpirt... :lol: :devil:
po perfundimisht .. :goofy: shpetova....!!!!
 

Guest
Re: Re: Do doja...

first-flip-flops.jpg


:cry: :goofy:
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: Re: Do doja...

Do doja te behesha e vockel,te te ankorohesha ke supi dhe te beja blah blah ke veshi yt :wub: sa te lije menjane gjithcka tjeter qe je duke bere duke thene Huh, po tani /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

aswad

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Populli thote "Inatin e darkes lere per ne mengjes!"
/pf/images/graemlins/shrug.gif
 
Top