Re: Do doja...

Ema

Goddes
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga PaperMooN:
[qb] a pretty face to light my day!

vetem kaq! apo po kerkoj shume! :cool: [/qb]
E doje me bold ate shkrimin poshte emrit ti mi?
(paskesh harru... /pf/images/graemlins/tongue.gif )
 

ana karenina

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Kurse une i dua te gjitha keto qe doni juve te gjithe :rockband: Po ajo qe kam dashur gjithmone eshte te jem qofte edhe per pak, shume pak ore e padukshme :smash: Kete deshiren e cuditshme e zbulova kur isha ne vitin e fundit te shkolles se mesme, dhe pasi kuptova qe ishte fare e pa realizueshme, vendosa te vazhdoj psikologji, keshtu qe te pakten do mesoja se si te hyja ke truri, zemra, jeta e njerezve edhe duke qene e dukshme :book: Per ata qe jane te interesuar se si perfundoi endrra ime, di t'ju them qe pas dy muajsh marr diplomen dhe e ndjej veten me larg kesaj endrre se kurre :cry: Po te dije ndonjeri ndonje menyre tjeter per t'ju afruar i lutem te ma thote :idea: Ose perndryshe te vendos njehere e mire te zbres nga kjo tufa presheve qe kam hypur :tipsy:
 

eM

Paper Moon
Re: Re: Do doja...

E doje me bold ate shkrimin poshte emrit ti mi?

Ema, ehuuuu, ka kohe qe atehere! /pf/images/graemlins/tongue.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

anyway, per sot do te doja vetem pushim.....

asgje tjeter, vetem pushim! /pf/images/graemlins/smile.gif
 

abs

nuk e di...
Re: Re: Do doja...

do te shihja ty /pf/images/graemlins/laugh.gif

s me sheh dot me syte e mendjes /pf/images/graemlins/wink.gif



:wave:
 

ana karenina

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga abstract:
[qb] e masanej cfare do bejshe :rolleyes:


----------------- [/qb]
YYYYYYYYYYYYYYY sa shume gjera qe mund te besh masanej :thumbsup: Te gjitha gjerat qe mund te te kalojne neper mendje, pa perjashtime hic :idea: Dhe me e bukura eshte se nuk do ndjeheshe kurre as e lumtur, as fajtore, as e zhgenjyer, as e vogel, dhe as e paarritshme! Thjesht do plotesoje gjithe deshirat dhe kaq! Ti abstract nuk e ke deshiruar kurre kete? Pa provoje njehere e ta shohesh :tipsy: , nuk te behet te deshirosh me tjeter gje :mad:
PS: per mos permendur larje hesapesh qe duke qene e dukshme te vjen keq tua nisesh se nuk u del fundi, e padukshme i lan e i than per dy min :smash:
 

Kordelja

Valoris scriptorum
Re: Re: Do doja...

Do doja te te thosha se ka edhe gjera me te rendesishme se vrapi:JETA /pf/images/graemlins/smile.gif

Une vrapoj ne endrrat e mia, ashtu bej edhe ti. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

PrInCiPiEl

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga 'Neo':
Do doja te vrapoja! /pf/images/graemlins/frown.gif
Me emër të Zotit të Madhërueshëm /pf/images/graemlins/smile.gif

Olti do doja që të vrapoje sa më parë /pf/images/graemlins/smile.gif

Allahu Ekber /pf/images/graemlins/smile.gif


P.S. U ktheva ... kur lexova shkrimin !
 

albi

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Falemnderit PrInCiPIel /pf/images/graemlins/smile.gif

Zoti te bekofte /pf/images/graemlins/smile.gif

'Neo' :wave:
 

PrInCiPiEl

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Do te doja te isha ne festivalin muzikor ...
dhe te degjoja kengetaren fenomenale Ahlam :

ahlam.jpg



Ahlam - Queen of Tarab /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Do doja te kisha nje makine dhe te shkoja roadtrip ne ato vende ku sgjendet kemba e njeriut vetem natyra dhe qetesia/zhurma e tingujve te jetes.....
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: Re: Do doja...

...te ngrihesha edhe nji mengjes vere ne 5:30, te shifja familjen ne rremuje e siper per te gjetur rrobat e çantat e seicilit, te dilja ne dritare per t'i'u pergjigjur fishkellimes se shokeve, e ashu siç ishim grup 30 vetash, te na dilte zemra zgupthi nga vrapi per te kapur trenin e mengjesit per ne plazh.
 

abs

nuk e di...
Re: Re: Do doja...

YYYYYYYYYYYYYYY sa shume gjera qe mund te besh masanej :thumbsup:
Te gjitha gjerat qe mund te te kalojne neper mendje, pa perjashtime hic :idea:
Dhe me e bukura eshte se nuk do ndjeheshe kurre as e lumtur, as fajtore, as e zhgenjyer, as e vogel, dhe as e paarritshme!
Thjesht do plotesoje gjithe deshirat dhe kaq!
Ti abstract nuk e ke deshiruar kurre kete?
Pa provoje njehere e ta shohesh :tipsy: , nuk te behet te deshirosh me tjeter gje :mad:
PS: per mos permendur larje hesapesh qe duke qene e dukshme te vjen keq tua nisesh se nuk u del fundi, e padukshme i lan e i than per dy min :smash:


ah moj ana, absit mos i hift gja n` mendje se masanej s thote `do te doja` /pf/images/graemlins/wink.gif kjo /pf/images/graemlins/laugh.gif

masnej fjala eshte te eksperimentosh kto t padukshmet se ato t dukshmet bah...n dore i kena :devil:


---------------
 

bebi

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Fillimisht postuar nga hajduti hurmave:
[qb] ...te ngrihesha edhe nji mengjes vere ne 5:30, te shifja familjen ne rremuje e siper per te gjetur rrobat e çantat e seicilit, te dilja ne dritare per t'i'u pergjigjur fishkellimes se shokeve, e ashu siç ishim grup 30 vetash, te na dilte zemra zgupthi nga vrapi per te kapur trenin e mengjesit per ne plazh. [/qb]
/pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif edhe une njat kisha dashte...
 

Petroninsja

Primus registratum
Re: Re: Do doja...

Duti te vi dhe une me ty ne plazh..?
Me mungojne mengjeset verore kur hanim buke perpara se te nisnim diten e gjate, pastaj lojrat me top, kalate e reres buze bregut dhe sa e sa lojra te pafundme kujt i ngelet derri dhe denimet....
I miss it too /pf/images/graemlins/frown.gif
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Re: Do doja...

Do doja te isha yll, e te shkelqeja ne qiell naten /pf/images/graemlins/smile.gif

Mbase kur te shuhesha, ndonjeri/a do shprehte nje deshire /pf/images/graemlins/wink.gif
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Re: Do doja...

... ndihem e humbur ka ca kohe. Harrova te te thoja qe te enderrova perseri dje ne mengjes. Ishim shtrire ne shtratin tim, diku ne nje dhome te erret dhe asgje nuk pipetinte. Mbaj mend qe isha mbeshtetur pergjysem dhe gishtat e mi benin rrotullame te panumerta nder floket e tu. Nje rreze drite e vetme qe kish arrire te depertonte ndriconte terthorazi fytyren tende, dhe une kisha mundesi te te shihja syte. Isha kaq prane teje, dhe ndihesha e permalluar. Kisha frike se nese te perqafoja do te zgjohesha dhe nuk do arrija te te prekja më... U puthem pafund, dhe ti me shtrengove fort pas teje. Te ndjeva me afer se kurre...

Do doja te gjeja fjalet e duhura per te te treguar se me mungon deri ne dhimbje. Do doja qe te te thoja se akoma mundohem te kuptoj se c'gje te mire i bera botes per te te merituar ty ..., do doja Zotin te me siguronte qe kjo nuk do te mbaroje kurre. Do doja qe sot ne mengjes te rrotullohesha ne anen e majte dhe te mrekullohesha me ty ndersa perpeliteshe ne endrrat e nates... dhe te shihja krahet e shtrire pas kokes si bebe 3 javshe... /pf/images/graemlins/wink.gif

Do doja te te kisha prane tani... /pf/images/graemlins/frown.gif

Te kam me vete !!!

ps. ... oh well, what can I say !!! I feel lost without you...
 
Top