"Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

eniad

Forumium maestatis
Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

<font color="brown"> Varet ka shenja horoskopit, kush i la mo shpesh dhomet me kolinos /pf/images/graemlins/laugh.gif </font>
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

M'hape oreksin prap ti mu goce /pf/images/graemlins/laugh.gif. Edhe për qep edhe për t'puthme /pf/images/graemlins/tipsy.gif
 

Anana

Primus registratum
Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

Epo shko puth nje here pastaj ha qepe se do lesh nam do lesh.
 

Kondrapedali

Kondrapedali
Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

Jo jo. Kan prioritet gjonat. Mushet barku iher e masnej bohen qefet /pf/images/graemlins/tipsy.gif.

Hajt t'puth içik se i kom spontane un /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif
 

Anana

Primus registratum
Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

Ok:) /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif /pf/images/graemlins/kiss.gif Aaaaa c'u kenaqa. Pllaq plluqq:)
 
S

Scorpion

Guest
Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

Avash se u laget.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

Boni qejf boni deri ne 2 pa 5 /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

VoGeLuShI

Primus registratum
Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

ore sikur ka devijuar cik tema eeeeeeeee /pf/images/graemlins/smash.gif
KoDi pa ma shiko cik si i kam puthjet per sot une qe te di si te bej ta marr apo jo vazelinen me vete /pf/images/graemlins/grin.gif
 

abs

nuk e di...
Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />


Peshqit:
Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë....

[/ QUOTE ]


kush zgjat shume, xixellonjat ne sy /pf/images/graemlins/grin.gif

si s doli kush me thane se me ke kombinojne kto /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

me delen ne horoskopit kinez /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]

biles t pakten thuj me dashin, se mishin e deles se preferoj /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/devil.gif
 

alb_girl82

Primus registratum
Re: "Puthjet sipas shenjës së oroskopit"

muahhhhhhhhhh scorpion.... po pres duartrokitjet une! /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

ALTIN

Primus registratum
Re: "Puthjet sipas shenjës së horoskopit"

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Dashi :
Puthjet e dashit janë te shpejta,perplot kenaqsi qe zgjasin pak.
Demi:
Puthjet e tua janë te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera
Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh herë nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane
Gaforrja:
Puthjet e gaforres janë te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrë
Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje
Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea janë te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetëm pas nderprerjes
Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa vështirë dhuroni puthje
Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne...cfardo qe ju bie ndërmend
Shigjetari:
Puthjet e tuaja janë spontane, ashtu qe atë qe e puthni gjithmon kërkon edhe me ....
Bricjapi:
Puthjet e tua janë momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditës
Ujori:
Puthjet tuaja janë te lengeta dhe me se shumti dëshironi ti mbani sytë hapur
Peshqit:
Derisa putheni, sytë tuaj xixellojne, janë romantike dhe zgjasin shumë....

[/ QUOTE ]

/pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif ma paska gjet mua fiks horoskopi /pf/images/graemlins/grin.gif
 

Hellena

Primus registratum
Re: "Puthjet sipas shenjës së horoskopit"

Keshtu ja ben pasqyres ti /pf/images/graemlins/laugh.gif me qeshje spontane e /pf/images/graemlins/lol.gif

Mua sma paska gjet fare ... /pf/images/graemlins/smash.gif
 

Qerratai

Primus registratum
Re: "Puthjet sipas shenjës së horoskopit"

Ne binjaket jemi njeshat /pf/images/graemlins/laugh.gif

Te vetmit qe ia dine vleren puthjes, perderisa spontanisht buzeqeshin kur kjo ndodh, jepet apo merret.

Drejt ajo per shenjen e virgjereshes /pf/images/graemlins/grin.gif
 

ALTIN

Primus registratum
Re: "Puthjet sipas shenjës së horoskopit"

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Keshtu ja ben pasqyres ti /pf/images/graemlins/laugh.gif me qeshje spontane e /pf/images/graemlins/lol.gif

Mua sma paska gjet fare ... /pf/images/graemlins/smash.gif

[/ QUOTE ]

/pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif /pf/images/graemlins/lol.gif po kot nuk thashe un qe ma gjeti /pf/images/graemlins/tipsy.gif
 
S

Scorpion

Guest
Re: "Puthjet sipas shenjës së horoskopit"

...jo po puthjet sipas nr. te kembes dhe ngjyres se syve e flokeve...
 

true confidental

Forumium maestatis
Re: "Puthjet sipas shenjës së horoskopit"

Se ste perputhet ty Scorpi sdo te thote qe sna perputhet ne te tjereve /pf/images/graemlins/laugh.gif
Pse ska ndonji shenje Gafore/Ujor
 
Top