Pse une vdes per nje smart?

beshbossi

Primus registratum
Pse une vdes per nje smart?

me pelqen shume nje smart!!!Sidomos ajo e reja fare fortwo cabrio!!!!!!
dhe roadsteri eshte shume e bukur!!! 

Rambla

Primus registratum
Re: Pse une vdes per nje smart?

pse s'ma falin mu 1 smart???

eh sa here ja kam bere dhe une vetes kete pyetje /pf/images/graemlins/laugh.gif (sidomos per te riun)

aspetta e spera i bie /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: Pse une vdes per nje smart?

mos je shume e shnosh mi, t'nxe smarti ty? se te shofin mare e prap dynjoja para se t'bojn dhurate, jo kshu badjava /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Rambla

Primus registratum
Re: Pse une vdes per nje smart?

pse i shofin keto gjera njerzit e /pf/images/graemlins/laugh.gif , jo me jo duhet te jete ndonje gje tjeter se nga kjo ane jemi ne rregull /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Erjon rapper

Forumium praecox
Re: Pse une vdes per nje smart?

vetem se... u perplase me smartin i thu jetes shnet e pare
aha, karton jane
Jane te mira per qytet, i parkon ku te duash, ekonomike /pf/images/graemlins/smile.gif

Ky modeli Roadster eshte i lezetshem, por mua me pelqen me shume MINI :thumbsup: , te prodhuara nga BMW :cool:
 

beshbossi

Primus registratum
Re: Pse une vdes per nje smart?

epo per ate them une,s'eshte makine per te bere gara ne autostrade me te!!!!
Kam idene se e bukur eshte edhe nje crossblade!!!!

smart crossblade showroom
Eshte me verore,zere se je ne motor me 4 rrota!!!!por s'e nderroj me asgje nje cabrio!!!!
Nuk jam e shendoshe jo,me ze boll hajduto!!!!
 

Prodigychild01

Primus registratum
Re: Pse une vdes per nje smart?

O lal kjo qeka si makina e Flinstoneve.. yaba daba do

Me mirre udheton brenda nje kutie konservash... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Dua

Primus registratum
Re: Pse une vdes per nje smart?

Une shkrihem per smartin!!! Praktik dhe sexy. Gjeja me e mire eshte ne parking lot, kur te gjithe parkohen ashtu si duhet, une mund te bej ate qe te tjeret s'munden :tipsy:

== == == == II == == ==
== == == == II == == ==D.
 

Rambla

Primus registratum
Re: Pse une vdes per nje smart?

si makina flistoneve :lol:

nese eshte keshtu atehere une nuk duhet ta bleje nje te tille :idea: :lol:

edhe mini eshte :wub:
 

beshbossi

Primus registratum
Re: Pse une vdes per nje smart?

kam idene se prodigy e kishte per minin ate komentin!!!!!
Raperi mos e kishe per kete?

se ajo mini s'ishte gje!
 

Rambla

Primus registratum
Re: Pse une vdes per nje smart?

ska nevoj per imagine fare, mua sa here me flasin per makina vetvetiu me del ajo ne mendje /pf/images/graemlins/laugh.gif :wub:cmq hiqi ato (img) se jane te teperta
 

BISOU

Primus registratum
Re: Pse une vdes per nje smart?

KUR KANE PRODHUAR SMARTIN KANE HARRUAR GJYSMEN E PLANIT TE MAKINES NE DHOMEN E INXHINIERIT /pf/images/graemlins/laugh.gif
UNE PER VETE DUA NJE CADILLAC CONVERTIBLE /pf/images/graemlins/laugh.gif FOR THE SUMMER HOUSE & A MERCEDES /pf/images/graemlins/laugh.gif FOR THE CITY

 
Top