Problem me ngarkimin e fotove e nderrimin e fotos ne profil

Mistrec

Forumium maestatis
Si po qahemi dhe ne sikur skemi buk per te ngren hahahhahah sa e fort. Kot pa lidhje.....
Mistrec
Hahahhahahahhahahahhaa
 

Dreamer

Under the Dome
Ere loli :D
Sa here duhet te ngarkoj foto une aman qe ta postoj ketu?
Ketu ka problem nuk e ngarkoj dot
Ta marrn nga tinypic e di ate :;)
 
Last edited:
Top