Problem me ngarkimin e fotove e nderrimin e fotos ne profil

Dreamer

Under the Dome
E kam shkruar kete ankese edhe tek tema perkatese ka ca dite por nuk eshte rregulluar asgje
E hapa kte teme mbase bie ne sy me lehte ;)
Nuk ngarkoj dot foto dhe nuk nderroj dot foton e profilit
Po patet mundesi shifeni cik ;)
Rrespekte !
 

Al-Punk

Still here
Ka dikush te me shpjegoje ju lutem cfare errori del ne castinq e tenton te ngarkohet nje avatar i ri?
 

Dreamer

Under the Dome
Po, Thote qe fotoja behet upload por nuk ngarkohet dmth
Se mabj mend mire te them te drejten nqs jep nje error ne code ama qe thote uploaded dhe nuk ndryshin asgje
Ta provoj edhe nqs ka ndonje ndryshim ta postoj ketu
 

Mistrec

Forumium maestatis
Stillmandi. Edhe un dua te ndryshoj foton .. se me kte foton u bera toksik dipendent fare rregullojeni pak... flm kalofshi mir
 
Top