Pershkruani veten tuaj vetem me nje fjale..

TinkerBell

Papirus rex
i perafrohesh 'vajzes me shall jeshil'? :) (besoj se je ne dijeni per kete personazh te nje filmi te njohur dhe shume te bukur)

(tema) femrapelqyes
Conffesions of a Shopaholic, sigurisht. Jo vetëm që e kam parë, madje edhe e kam lexuar :p dikur e kisha libër favorit.
Jo kaq e opsesionuar sa kjo, por deri diku i afrohemi xP
 

joetisti_

Locus omnem
Conffesions of a Shopaholic, sigurisht. Jo vetëm që e kam parë, madje edhe e kam lexuar :p dikur e kisha libër favorit.
Jo kaq e opsesionuar sa kjo, por deri diku i afrohemi xP
po, vertet i bukur !
I afrohesh...?! Dmth do te kete ankand? Shallin jeshil do te ta blej une ! :p

(tema) butesues
 
Top