Pershkruani veten tuaj vetem me nje fjale..

arun

Primus registratum
pershkruani vehten tuaj vetem me nje fjale

pershkruani vehten tuaj vetem me nje fjale

po e filloj vete i pari:

i papershkrueshem
 

arun

Primus registratum
Re: pershkruani vehten tuaj vetem me nje fjale

Fillimisht postuar nga Sykaltra_UK1:
[qb] po me duket se the vetem me nje fjale por ty te jane bere dy ... atehere ? [/qb]
QEFLI
 

Urim Nerguti

Primus registratum
Re: pershkruani vehten tuaj vetem me nje fjale

Nuk-e-di-kush-bën-çfarë-ndaj-dikujt-në-emër-të-çfarë-apo-kujt-dhe-përse-ky-ndaj-këtij ?
 

mostro

Putraku
Re: pershkruani vehten tuaj vetem me nje fjale

qen bir qeni..
ojjj qeka me tre llafe /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

alinos

Forumium maestatis
Re: pershkruani vehten tuaj vetem me nje fjale

alla alla!
/pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: pershkruani vehten tuaj vetem me nje fjale

endra e cdo mashkulli xhelozia e cdo femre
 

romeo

Forumium maestatis
Re: pershkruani vehten tuaj vetem me nje fjale

poshte kolektivi /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Arjola

Primus registratum
Re: pershkruani vehten tuaj vetem me nje fjale

issi, po s'pati kolektiv nuk ka forum e po s'pati forum, aq e pati jeta...xx /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

irlandezi

Primus registratum
Re: pershkruani vehten tuaj vetem me nje fjale

open-mind!
sorry me 2 fjal por nuk e di si mund te perthehet ne shqip?!
-------------------------------------------------
our greatest glore in not never failng but rising up every time we fail
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: pershkruani vehten tuaj vetem me nje fjale

CunShumeIMireDheShumePuntor! /pf/images/graemlins/laugh.gif

Sidomos keto kohet e funit. /pf/images/graemlins/laugh.gif

Kjo fjalia dyte ishte i cik e perdal nga tema. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top