Pershendesim njeri-tjetrin

Lisa

Moderator
Anëtar i Shtabit
Kjo eshte per te gjithe ata qe kane perjetuar DHIMBJEN e Tradhtise jo vetem dashurie por dhe ate TE FJALES!!
 
Top