Per cilen marke motori votoni?

hurtlocker

Valoris scriptorum
.... per mua ca eshte prodhuar pas 1950 nuk merret ne konsiderate...
motocikletaushtarake italiane dhe angleze te luftes dyte ...guzzi, sertum, gilera, benelli, italjanet
anglezetr triumph 350 , ariel, velocete, royal ebfield...
 
Top