Per cilen marke motori votoni?

Re: Per cilen marke motori votoni?

/pf/images/graemlins/tonguee.gif Votova une se nuk duroj dot te mbetet ne bisht marka qe preferoj.... /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Daniel H

Primus registratum
Re: Per cilen marke motori votoni?

Madison Malaguti 150? /pf/images/graemlins/tonguee.gif Na e ke bere si kartvizite kete fakt, aq sa dhe po mos votoje nuk do perbente ndonje ndryshim /pf/images/graemlins/tipsy.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Re: Per cilen marke motori votoni?

/pf/images/graemlins/tongue.gif 150 e gezofsh per vete ti,se une e kam 250cc. Megjithate edhe kete ka ardhur koha t'a nderoj /pf/images/graemlins/wink.gif.tani jane mbushur te gjithe,kur e kisha une ishte 1-sh ne Tirane.. /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Daniel H

Primus registratum
Re: Per cilen marke motori votoni?

Nderoje me urdherin Motor i Punes Socialiste /pf/images/graemlins/laugh.gif.
 

bebi

Primus registratum
Re: Per cilen marke motori votoni?

per ca asht ky votimi mor tamarrsha? /pf/images/graemlins/laugh.gif
un e kam shit.

malagutin e kam pas n'evrope 400-sh, s'jane gja.


comunque varet, mbi 500-sh per femna asht yuck /pf/images/graemlins/laugh.gif, vespat klasike jan si shpirt, po un e hoqa :'(
nks i keni pa vespat stil 60's e 70's, cfar nusesh /pf/images/graemlins/wub.gif

te fiera e motorrave kam pa kawasaki e ducati xixxxxxxx.

ka motorra e motorra. ka per qejf, e ka per me u duk'.
 

Erind

Forumium maestatis
Re: Per cilen marke motori votoni?

Ducati Monster S4R! /pf/images/graemlins/rolleyes.gif

 

^Res-Cogitans^

Primus registratum
Re: Per cilen marke motori votoni?

H'mmm...tasjer delikate kjo pun.

Tashi :
BMW ka motorr t'mire,esht i sigurt...dhe ka çmime qe haen ;
Yama esht i shpejt,jo dhe aq i sigurt,por vlen ;
XuXuki esht i qet,normal...s'ka fort pretendime;
Ducati esht i mire,kushto SHUM...dhe duhen shum lek per ta mbajt ne nivelin e tij ; idem Augusta/Buell . Kan alamet potence kto t'3. /pf/images/graemlins/rolleyes.gif

Yamaha esht i preferumi...
por Ducati esht adhurimi! /pf/images/graemlins/angel.gif
 

MALINA

Primus registratum
Re: Per cilen marke motori votoni?

PER MUA HARLEY DHE DUCATI.

APO CFARE QENKA KJO FOTO E DUCATIT ME 2 MARMIDA,SH I BUKUR
 

Punitive

Primus registratum
Re: Per cilen marke motori votoni?

Te gjithe per Ducatin ketu! /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/thumbsup.gif
 

spider

Forumium praecox
Re: Per cilen marke motori votoni?

sh. pak adrenalinomanic (qefllinj motorrash) ketu.
varet nga tipat moshat dhe nevojat, per vete kam nje virago 750 i 95 dhe se ndrroj
 
Top