Nuk e di pse....

gjekec

Primus registratum
Re: Nuk e di pse....

chill guys, no one is hurt right... alright.. let's start over for the seventyseventh time ..
 

olti

Neo
Re: Nuk e di pse....

Kam harruar te them dhe kete qe ky i mesipermi shkruan kudo ne anglisht, vecanerisht ketu! Nje arsye tjeter kjo. Danae sa e thelle qe je maj?!

Sa i hurdh uji n'rrug t'makines.
 

gjekec

Primus registratum
Re: Nuk e di pse....

Neo ke te drejt plak, as me shum as me pak. Mundohem te shkruaj shqip por ngaqe jetojm ketu ku jam, mbase dhe nga vet personi un dmth.. i don't know.. whatever /pf/images/graemlins/laugh.gif :rolleyes: :smash:
 

Diavolessa

Valoris scriptorum
Re: Nuk e di pse....

De gustibus nn est disputandum

Shije- shije kjo dynja /pf/images/graemlins/wink.gif
 

eM

Paper Moon
Re: Nuk e di pse....

Me kane ngelur ca valiume...
me duket se ca njerez ketu paskan nevoje... :sleep:

---------------
The world is not fit for me, but I am fit for the world... graemlins/help.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: Nuk e di pse....

jepja atyre tipeve hipokrite qe jane arrogante dhe kerkojne te udhezojne te tjeret per tek analisti, kur ne fakt kane nevoje per leksione edukate.

:thumbsup: well done paper moon /pf/images/graemlins/wink.gif
 

bebi

Primus registratum
Re: Nuk e di pse....

Fillimisht postuar nga Blue:
[qb] jepja atyre tipave hipokrite qe jane arrogante dhe kerkojne te udhezojne te tjeret per tek analisti, kur ne fakt kane nevoje per leksione edukate.

:thumbsup: well done paper moon /pf/images/graemlins/wink.gif [/qb]
ps: mu m'pelqen diapazoni /pf/images/graemlins/smile.gif
 

durrsakja

Primus registratum
Re: Nuk e di pse....

Alinos me paske keqkuptuar me duket. Nuk e kisha fjalen tek temat qe rihapen per shkak te prishjes se forumit te vjeter. E pata fjalen tek permbajtja e temave, titujt jane i vetmi ndryshim nder disa prej tyre.
 

alinos

Forumium maestatis
Re: Nuk e di pse....

Vetem ti mund te me ktheje ne kete teme shoqe e dashur:
Te kuptova shume mire dhe ta thash pse ndodh. E sic thash me siper duke pasur parasysh karakterin joformal te forumit, nuk me duket ndonje gjeme e madhe /pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/smile.gif

p.s. Ju drejtohet te gjitheve: Mos e perdorni kete teme per te nxjerre inate te vjetra. eM cerek kokrre valium se pastaj humbet efektin /pf/images/graemlins/wink.gif
 

durrsakja

Primus registratum
Re: Nuk e di pse....

Dakort moj, po fundja u shpreha vetem se jam zhgenjyer. Tani ti mos bej te zgjatem kot, aq me teper qe asnje teme nuk meriton te hedhim e presim me njera tjetren. /pf/images/graemlins/wink.gif

Ne fakt me mire perseritje se sa citime te te vdekurve si duar te programuara.
Kot qe shkruaj ketu ne fakt. E konsideroj veten nder rradhet e atyre qe ia kane prishur esencen origjinale Diapazonit.

Nuk e di pse s'iki dot, se shoh niqet e disave dhe i ndjek me interes!
Danae, piji lengun nickut qe paske vene...se ketu mungojne gersheret e tua moj cupke shejtanke /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Danae

Primus registratum
Re: Nuk e di pse....

/pf/images/graemlins/wink.gif padyshim,sidomos tani qe kam kaq shume komplimente /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

eM

Paper Moon
Re: Nuk e di pse....

p.s. Ju drejtohet te gjitheve: Mos e perdorni kete teme per te nxjerre inate te vjetra. eM cerek kokrre valium se pastaj humbet efektin /pf/images/graemlins/wink.gif

:confused: I vetmi inat i vjeter qe kam une ne Af qe nje moderim nga nje cun ketu.. /pf/images/graemlins/wink.gif tjeter nuk kam...

hanini /pf/images/graemlins/laugh.gif :thumbsup:
 

Ema

Goddes
Re: Nuk e di pse....

Hehehe....

Ndersa une ju them se s'merzitem kurre ne DIAPAZon,nuk jemi te gjithe ata qe kemi qene,jane shtuar rradhet e ndonjeri prej nesh marshon keq.
Por s'e di pse ketu gjej deshiren per te shkruar.
Nuk kuptoj c'doni te thoni me perseritje.Nese mendja njerezore s'mund te shkoje pertej ca kufijve dhe persa kohe i besoni shprehjes se gjuha shkon ku dhemb dhembi keto tema do kemi.Jane ato qe ne kemi zgjedhur.Nese edhe ne perseritje te tjere diskutojne do te thote se perseritja ishte e nevojshme.Dhe nese temat tona s'thone gje me shume se sa trishtimet per dashurite,deshira per ti treguar njeri-tjetrit nga nje dritare me poezi,besimi dhe flatrat do te thote se jane ato per te cilat deshirojme te flasim.
(dhe me deshire).

Kaq kisha,ju du shume,te gjithve(figurativisht dhe virtualisht,kuptohet).

P.s:per Neon:Ti e din me mire se une se ca tha dhelpra per rrushin hun!
 

gjekec

Primus registratum
Re: Nuk e di pse....

Fillimisht postuar nga Paper MooN:
[qb] Me kane ngelur ca valiume...
me duket se ca njerez ketu paskan nevoje... :sleep:

---------------
The world is not fit for me, but I am fit for the world... graemlins/help.gif [/qb]
still friends though :rolleyes: :cool:

talking about irony, the song on the radio that just startet to play is named x-trance friends 2000 :eek: Swear to God i'm not lying.
laterz
 

bebivogel

Forumium maestatis
Re: Nuk e di pse....

Danae ... e di disa here ketu eshte si ne avion ... kur gati humb kontrollin ... edhe piloti lajmeron te veme 'maskat' e oksigjenit ... do e mbash timonin drejt apo jo?? ... se u mytem ... /pf/images/graemlins/laugh.gif
Hugs /pf/images/graemlins/smile.gif
 
Top