Muzika jugosllave ne dekada

Mirsa

Primus registratum
Re: Muzika jugosllave ne dekada

Une kam qene e vogel athere (ne vitet '80), por kam patur dajen, i cili i bie firzamonikes e i kendonte shume bukur kenget jugosllave.
 

Mirsa

Primus registratum
Re: Muzika jugosllave ne dekada

Prap s'hapet gje /pf/images/graemlins/angel.gif
Nje kengetare serbe qe me pelqen shume quhet Dara Bubamara, ka kenge shume te lezetshme.
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Muzika jugosllave ne dekada

Flm per kaq sa me ndihmove /pf/images/graemlins/wave.gif
 

Argjenti

Primus registratum
Re: Muzika jugosllave ne dekada

Per juve qe e pelqeni muziken serbe edhe me e mire eshte muzika RUSE,kineze dhe kubaneze.Ju preferoj qe ta degjoni se bashku ne tandem me kryebashkiakun e TIRANES.
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Muzika jugosllave ne dekada

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Per juve qe e pelqeni muziken serbe edhe me e mire eshte muzika RUSE,kineze dhe kubaneze.Ju preferoj qe ta degjoni se bashku ne tandem me kryebashkiakun e TIRANES.

[/ QUOTE ]

Cdo njeri ka qefin e vet per muziken dhe per cdo gje /pf/images/graemlins/grin.gif
 

kurkushi

Primus registratum
Re: Muzika jugosllave ne dekada

[/ QUOTE ]

Cdo njeri ka qefin e vet per muziken dhe per cdo gje /pf/images/graemlins/grin.gif

[/ QUOTE ]
Sigurisht qe e ka por vetem atehere pasi te jete bere njeri!
 

ALTIN

Primus registratum
Re: Muzika jugosllave ne dekada

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />


[/ QUOTE ]

Cdo njeri ka qefin e vet per muziken dhe per cdo gje /pf/images/graemlins/grin.gif

[/ QUOTE ]
Sigurisht qe e ka por vetem atehere pasi te jete bere njeri!

[/ QUOTE ]

Ste kuptoj ku e ke muhabetin /pf/images/graemlins/grin.gif
 

notorious

Primus registratum
Re: Muzika jugosllave ne dekada

ore ALTIN... gjall esht kjo Lepa Brena... nga esht kjo Serbe apo Kroate...?

mu me ka pas pelqy shum ajo arixheshka simpatike Esma e gjen dot...?
 
Top