Metallica?

Cleopatra

Forumium praecox
Re: Metallica?

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
noj fans i metallica?
Personalisht, jam!
So what? :rockband: :rockband: :rockband: :rockband:

[/ QUOTE ]


good for you. /pf/images/graemlins/smile.gif
I love cdo ritem te muzikes dhe e pranoj qe me pelqen dhe metallica.Metallica and house sdo vdesin kurre si muzik.
 

ssssssss

Primus registratum
Re: Metallica?

edhe un jam fans i metallicave...kenga qe me pelqen me shume eshte nothing else matters dhe st.anger per baterine qe ka /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Hellena

Primus registratum
Re: Metallica?

One - me pelqen shume ..dhe tekstin e ka rrenqethes ..

Metallica beats /sounds .. amazing /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
 
Top