Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Wii

Grupi i të moçmëve!
shume shpejt do vij tek ajo teme...shtepia eshte ne ndertim e siper dhe duhet te mbaroje se shpejti ;)
tema juaj ka qene fantastike se nuk linin gje pa diskutu saqe Pap-it i thoja "Ju dyja duhet te merreshit vetem me kete pune" :p
Kohet e fundit se kam degju ne fakt se ca eshte duke bere po duhet te jete duke u mor me shkence...duhet me e mor iher ne telefon :p
 

abs

nuk e di...
Me absin...e nderkohe qe pijme kafen me duken ca keshilla....jo per gjo po kom ne plan me rregullu nje shtepi se shpejti edhe me duhet ndihma e absit dhe Paperines (ose Diavolessa-s, thirre si te duash) :D
hahahahahahaha, nderkohe qe pime kafen... s'me shkon mendja tek keshillat :p sepse ne ato caste jam duke shijuar kafen ;) :skip::kartonikuq: :lojacak:
 

abs

nuk e di...
....na trego please PSE duhet te pime kafe me ty :confused: dmth na trego pak mbi kualitetet tuaja ;) :D

...kshtu n'foto i mil qenke :kerce:
 

abs

nuk e di...
hmmmm :confused: 1- kot, 2- per qefe :oops:

nga pamundesia me t'ba kontroll nga afer :D dmth kualiteteve eeeh :D
pergjigju t'pakten nr.2 please :hidhu:
sepse knej nga lagj'ja jeme thojne: ka qefe e qefe :kerce:
 

Enea Xhani

Forumium maestatis
hmmmm :confused: 1- kot, 2- per qefe :oops:

nga pamundesia me t'ba kontroll nga afer :D dmth kualiteteve eeeh :D
pergjigju t'pakten nr.2 pease :hidhu:
sepse knej nga lagj'ja jeme thojne: ka qefe e qefe :kerce:
Ok pra per hobi, thjeshte per tpare nga afer :p :D
Pastaj kur je nga afer kupton dhe kualitetin dhe me njeh me mire :)
 

Enea Xhani

Forumium maestatis
dmth:D hoby yt eshte me pa njerezit nga afer? drejt? :p
Jo kam dhe hobe te tjera po ta shikosh tek profili im :D
Po ti sthe a do pish kafe me mua apo jo ? :p une e bera ate pyetje kush do te pije, ti vecse the qe pse do pime kafe me ty, kualitet shikohen me kalimin e kohes.. :D
 

abs

nuk e di...
tani po te pyesish:
1- kush do pi kafe me mua, sepse;
jam cun i mil
jam king
jam i gjate
kam syte bojkafe
floket e zeza

flas kaq shume gjuhe te huaja
kam titullin doktor per...
pronsoj biciklete
punoj ne...
jam vizitor i rregullt i kinemase

jam tip i qete
i vendosur, dmth qe nuk nderron mendje cdo 3min :D
tip i dashur
zemrohem po te pish nga gota ime

me pelqejne flokshkurtat
me sy bojqielli
lojnacaket dhe tipe te gezueshme...etc.

athere edhe ndoshta :D
 

Enea Xhani

Forumium maestatis
tani po te me pyesish:
1- kush do pi kafe me mua sepse:
jam cun i mil
jam king
jam i gjate
kam syte bojkafe
floket e zeza

flas kaq shume gjuhe te huaja
kam titullin doktor per...
pronsoj biciklete
punoj ne...
jam vizitor i rregullt i kinemase

jam tip i qete
i vendosur, dmth qe nuk nderron mendje cdo 3min :D
ti i dashur
zemrohem po te pish nga gota ime

me pelqejne flokshkurtat
me sy bojqielli
lojnacaket dhe tipe te gezueshme...etc.

athere edhe ndoshta :D
Sa e zgjuar :D
Ok te pergjigjem ! :D
Kam floket e zeza,jam ca i gjate :p , syte i kam te zinj, sa per king dhe cun i mire ja lej te tjereve te me gjykojne se pastaj nese do ta gjykoja veten jam i mire jam i bukur etj etj do te thoshe i pelqeka vetja shume etj. te cilat keto fjale i urrej .

Kam pas punuar ne studio grafike :D, biciklete skam pronesuar ndonjeher :p, momentalisht punoj tek Dori Event si DJ , Kinemane se pelqej. Jam tip i qete kur sme ngacmon :p , i vendosur :) , nuk zemerohem po te pish nga gota ime, Syte bojqielli me pelqejne, floke shkurta ndoshta :D, Tipe te qeshura yes :D
 

abs

nuk e di...
hmmmmm! po kur zemrohesh ti Zotni? :D
thua s'merzitesh ndonjehere? :rolleyes:

gjithsesi kur njerezit pijne kafen bashke, natyrisht qe nuk merziten :p
poooooooooooooooor ke perdor fjalen Urretje! biles ne vend te gabur :D dhe ne nummer shumes:oops:

si dhe, thua qe "do thoshje" plus lejon te tjeret te te gjykojne:eek:
ku mbeti vlersimi dhe dashnija per vehten???? :ndihme:te kujtohet shprehja- duaje dhe vlersoje tjetrin sic do dhe vlerson vehten??? :mad:
:D :D :D
 

Enea Xhani

Forumium maestatis
Smerzitem lehte une :D
Jo se lejoj te tjeret, por njerzit kane goje, dhe thone me veten e tyre se di me kupton.. ? :D
Per tjerat flasim, ne forum skuptohet dhe flitet tamam :D
 

abs

nuk e di...
...per hobby :D dmth qe ta njoh me shume :D

Mandi miss you!:wub:

Takona tek kafja? ke kaluar ndonjehere nga lagj'ja ime? :)
 

Enea Xhani

Forumium maestatis
...per hobby :D dmth qe ta njoh me shume :D

Mandi miss you!:wub:

Takona tek kafja? ke kaluar ndonjehere nga lagj'ja ime? :)
Hahahah podeshe te me njohesh me shume, stregohen ne forum ! Apo jo Mandi ? :D

Tani kujt po i thua me u taku tek lagja mua apo mandit ? :D

@Mandi pergjigju pak atij sms ne facebook :)
 

Megg

Carpe Diem
:rolleyes::rolleyes:U be nami ktu,e per ca' per 1 kafe,,,,:p
Wii+Enea+Mandi+abstract ,,,kaloni njeher ktej se ju qeras un....(vecse merrni portofolat per siguri ne raste mbarim buxheti :D)....ju pres dhe mos flisni shum se ju thahet fyti e hajde blej pije per ju tashhii
abstractttt kam nevoj per buddhen tendee:ndihme:
 
Top