Me kë antar/e do të donit të pinit kafe?

Megg

Carpe Diem
Prz moj Ana kafen do desha ta pi vetemmm,,,po edhe me ty apo 1 nga xhentilat e forumit sdo ishte keq
:p:p:p
 

Al-Punk

Still here
Blue :) Kane dale mesazhet nga Celulari mi :) tani te gjithe forumistat do shkruanin nga kafja.
Femrat do e nisnin me "Ca paska vesh kjo sot?" e meshkujt me ankesa per accesse ne chat .)

Ti Eklipso mahu se te bi rruga nga Tirana njehere para Sarandes
 

bLuE IcE

"""""PLANETARE""""""
Blue :) Kane dale mesazhet nga Celulari mi :) tani te gjithe forumistat do shkruanin nga kafja.
Femrat do e nisnin me "Ca paska vesh kjo sot?" e meshkujt me ankesa per accesse ne chat .)
wifi falas...leqe ça them une ne shqiperi tere kane acces nga tel nashi me keto ofertat...:p:p
Femrat si gjithnje mo :p "moda & thashethemet "
hahaha....cunat do ankoheshin....he mer he serdhe te na japesh i birre ene ti...sa kurnac qe je :p ketu ke veni (Kafja AF) te pres, mo u vono se skam kohe :p:p
 

abs

nuk e di...
Mendjen tek Dreka e fuqishme e ka ky Hollanda :p
Pervehte preferoj Darke te fuqishme :D :kerce:
 

Wii

Grupi i të moçmëve!
Me absin...e nderkohe qe pijme kafen me duken ca keshilla....jo per gjo po kom ne plan me rregullu nje shtepi se shpejti edhe me duhet ndihma e absit dhe Paperines (ose Diavolessa-s, thirre si te duash) :D
 

abs

nuk e di...
oh zemel :engjell: (flas me avatarin eh) se i zoti kushedi sa i madh eshte :D

hajde te shpija, trego- sa e madhe eshte ajo? sa dhoma ka, etc.
cilat ngjyra preferojne robt e shpis qe do jetojne brenda...etc.
pervehte kohet e fundit preferoj...te tregoj atje, qe mos te dalim nga tema ketu ;)

p.s. :wub:your avatar
 
Top