Me behet seks

Eléonoré

Valoris scriptorum
I lost it Lostit. Nuk po te kuptoj. Are you a bringer of a message APO do te me thuash se Universal eshte nje fruitcake Lady !

EK
 

Airbourne

Papirus rex
Pika me ia qit femes në pije, ilaQI që po shitet publikisht për rritjen e epshit seksual.

Pikat Black përdorën për femrat mund t’i hidhesh në pijen e femrës në gjitha llojet nuk ka efekte anësore vetëm jep epsh dhe dëshirën për marrëdhënie të menjëhershme, thuhet në shpjegimin e tij.

Produkte nga më të ndryshme vazhdojnë të shiten publikisht në rrjetet sociale në Kosovë. Së fundmi produktet për rritjen e epshit seksuale po shihet si biznes fitim prurës.

E gjithë kjo po bëhet në rrjetet sociale Facebok dhe Instagram, dy rrjetet ndër më të përdorura në Kosovë. Në një grup në Facebook, një person me emrin Shpat Gashi paraqet produktet e tij për t’i shitur.

Ai tregon mundësit se si mund t’ua hedhësh grave në pije produktin “Black Pika”, ashtu që t’u rritet epshi për marrëdhënie seksuale, shkruan Insajderi.

Pikat Black përdorën për femrat mund t’i hidhesh në pijen e femrës në gjitha llojet nuk ka efekte anësore vetëm jep epsh dhe dëshirën për marrëdhënie të menjëhershme, thuhet në shpjegimin e tij.

Ai thotë se ky produkt është i përpunuar nga ekstrakte bimore, ndërsa dominohet nga zambaku.

Është e përpunuar nga ekstrakte bimore më së shumti nga zambaku. I jep një epsh të zjarrtë për marrëdhënie me një efekt të përsosur pa asnjë efekt anësor. Nuk rekomandohet për shtatzëna dhe në të qumësht të përdorët, shpjegon ai për klientët e tij.

PS apo shenimi i shkruesit.....shpresoj tju pelqej.

auto_produkte-730x4401549923540.png auto_1-4-576x10241549923569.jpg


 

joetisti_

Locus omnem
kur ke pire shume uje, te behet shurra, kur ke ndenjur shume zgjuar, te flihet, kur na behet seks, cfare kemi katranosur?? Pyes sepse s'dua ta perseris me, ngaqe edhe mua me ka marre nje uri seksi saaaaaa... varrit do t'ia tregoj !!
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
kur ke pire shume uje, te behet shurra, kur ke ndenjur shume zgjuar, te flihet, kur na behet seks, cfare kemi katranosur?? Pyes sepse s'dua ta perseris me, ngaqe edhe mua me ka marre nje uri seksi saaaaaa... varrit do t'ia tregoj !!


Po varri si u pergjigj?!

Pyetja ime eshte nese ike beqar apo i martuar?!

Nqs partneri juaj nuk ka qene divorcuar para marteses me ju, martesa juaj me te anullohet!Galadriel
 

BuuM

Primus registratum
Kto gjerat behen me orar, mos harroni gjithmone gjys ore mbas buke kthu thone farmacistet kur japin ilacet
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Po varri si u pergjigj?!

Pyetja ime eshte nese ike beqar apo i martuar?!

Nqs partneri juaj nuk ka qene divorcuar para marteses me ju, martesa juaj me te anullohet!GaladrielNderrova mendje. Dashuri kaq e madhe tre-kendore duhet marre ne konsiderate. Po ju dergoj te treve ne Or-lando ku se bashku me nje te katert do te takoni personin i cili ju nxorri nga burgu. Ai eshte perjetesisht drejor burgu dhe si i tille e ka ne dore t'ju ricikloje per 26 000 mije vjete te tjera.

Enjoy!


Loredana
 

Eléonoré

Valoris scriptorum
Nderrova mendje. Dashuri kaq e madhe tre-kendore duhet marre ne konsiderate. Po ju dergoj te treve ne Or-lando ku se bashku me nje te katert do te takoni personin i cili ju nxorri nga burgu. Ai eshte perjetesisht drejor burgu dhe si i tille e ka ne dore t'ju ricikloje per 26 000 mije vjete te tjera.

Enjoy!


Loredana

Adea
 
Top