Me behet seks

MLK

Primus registratum
Re: Me behet seks

E keunderta dhe me ka ndodhur o pinko....dmth te jem te makaronaxhiu e te mendoj per....kooperativen lol
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Me behet seks

hahahahahahah....
eh sikur ça me the, noj gjo qe sdija gjoja,
po ti edhe kur shkon ne kish me u fal, te shkon menja per sex kur shef murgeshen /pf/images/graemlins/lol.gif
 

MLK

Primus registratum
Re: Me behet seks

Jo jo ate se bej se kam frike se hyj ne mekat, aq me teper qe virgjereshat me bejne alergji lol
 

u74

Primus registratum
Re: Me behet seks

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
kakawwwww sa temat për seks
a mendoni ju per gje tjeter perpos kët
ncnc shqiptart! [mos u ofendoni]

[/ QUOTE ]

Jo nuk po ofendohemi hic , por njihere dikush me tha :
- The best things in life are for free .

Une u pergjigja : - Not realy !
Ne fakt me vone e kuptova se une isha gabim !
 

Legjionixx

Forumium maestatis
Re: Me behet seks

kame temperature,pak /pf/images/graemlins/rolleyes.gif /pf/images/graemlins/rolleyes.gif
por nqse me ledhaton ndonje , /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

dalngadal pse jo,
me behet /pf/images/graemlins/wub.gif /pf/images/graemlins/wub.gif /pf/images/graemlins/wub.gif
 
H

harap

Guest
Re: Me behet seks

Kujdes mos te te lej zemra ty.
Merrni masa mbrojtese se keq puna ne ditet e sotme.Siç me tha njera para ca ditesh : Po vure prezervativ ika tha nuk e bej.
- Ec mo mire thashe po rrezikoj,
Po su mjaftua me kaq donte edhe tia lija brenda se ashtu 'i jepte lezet dhe merrte ilaçe'
E di çke i thashe sa te me kapet kjo marredhenie 1000 Dollar me mire vishu e ikim secili ne pune te tij.
E vrau sedra edhe e beme.Spata meshire ne fakt.
Si jane bere gocat sot mer,te me thonte pas 2 javesh nuk me erdhen ato kam ngel shtatzene duhen kaq lek per ta heq ose e mbajta.Apo ndonje gjyq i padeshiruar /pf/images/graemlins/smile.gif

Vetem se ja vlente ishte shume e apasionuar....
 

pinkparadise

Forumium maestatis
Re: Me behet seks

e mo mire po qe se ti thu se ja vlen, /pf/images/graemlins/ooo.gif
atehere ....... /pf/images/graemlins/shrug.gif
 

THUG-LIFE

Primus registratum
Re: Me behet seks

paske probleme serioze ti !!!
eja se dhe ne te njetin problem kemi hgaghhgahgahgahgahghaghaghgahgahgahghgahgahgahghgahgah
 

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Me behet seks

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Kujdes mos te te lej zemra ty.
Merrni masa mbrojtese se keq puna ne ditet e sotme.Siç me tha njera para ca ditesh : Po vure prezervativ ika tha nuk e bej.
- Ec mo mire thashe po rrezikoj,
Po su mjaftua me kaq donte edhe tia lija brenda se ashtu 'i jepte lezet dhe merrte ilaçe'
E di çke i thashe sa te me kapet kjo marredhenie 1000 Dollar me mire vishu e ikim secili ne pune te tij.
E vrau sedra edhe e beme.Spata meshire ne fakt.
Si jane bere gocat sot mer,te me thonte pas 2 javesh nuk me erdhen ato kam ngel shtatzene duhen kaq lek per ta heq ose e mbajta.Apo ndonje gjyq i padeshiruar /pf/images/graemlins/smile.gif

Vetem se ja vlente ishte shume e apasionuar....

[/ QUOTE ]
Seriozisht e ke ket muhabetin me lart ti çuno?? /pf/images/graemlins/smash.gif /pf/images/graemlins/smash.gif
Te paska ra Haremi ne koke me duket /pf/images/graemlins/frown.gif /pf/images/graemlins/frown.gif
 

gurax

Pan ignoramus
Re: Me behet seks

Harap, what were you smoking and why are you not sharing it? /pf/images/graemlins/eek.gif

/pf/images/graemlins/laugh.gif
 
H

harap

Guest
Re: Me behet seks

Seriozisht po ...
Guraxo po plaket harapi nuk eshte me ai qe ka qene /pf/images/graemlins/smile.gif
Me ke borxh akoma nje shoqe per te me prezantuar /pf/images/graemlins/smile.gif
 

MLK

Primus registratum
Re: Me behet seks

Ik er ti ala ketu, je muslimon a ça je ti, dashke me bo ne seks pale /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

MLK

Primus registratum
Re: Me behet seks

Provoje i her ne Shqipni ne ta trego Sala ligjin ty mer firaun /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
H

harap

Guest
Re: Me behet seks

Eshte miku im me i mire /pf/images/graemlins/smile.gif
 

perdorues

Primus registratum
Re: Me behet seks

po flisnit gje per seksin? sala dhe seksi? dy koncepte qe nuk i gjen dot me lidhez bashkerenditese ne asnje forum, me search google e ku di une.
 

MLK

Primus registratum
Re: Me behet seks

Keq apo mire, dy here e ka bo ate pune ne ai mo, ka dy kalamoj me duket /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

MLK

Primus registratum
Re: Me behet seks

Goce, ti mos je xho ajo qe mate pishtarin te indiana jones /pf/images/graemlins/laugh.gif se e paske informacion te sakte me duket /pf/images/graemlins/laugh.gif
 
Top