Makinat luksoze

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Makinat luksoze

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
/pf/images/graemlins/tipsy.gif Ec ,o se le nam ...nuk blen shqiptari makine po nuk qe e vjedhur.. /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]
Nuk eshte teme marketingu kjo yll, ku une t'i bej reklame makinave te kompanise sime.
Thjesht keto jane per te zgjeruar pak horizontin dhe mesuar dy gjera me shume /pf/images/graemlins/tipsy.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

Dahlia mos po thoshe per kete Bughattin qe ka qene me i shtrenjti per 2005-en?

[/ QUOTE ]

Yesssssssss
Per kete e kisha fjalen une. Di ti japesh ti kesaj??
Po pres xhiron une /pf/images/graemlins/laugh.gif

Daniel H

Primus registratum

Po moj ta beja me gjithe qejf po kush mendon se mund ta kete rastin t'i hipi ndonjehere asaj? /pf/images/graemlins/rolleyes.gif

Bentley GT me cmimi mbi 160 mije dollare.

Daniel H

Primus registratum

Dje filloi Top Channel nje emision per automobilat dhe po i thurrte lavde Aston Martin DB 9 dhe po thoshin qe ishte me nje çmim diku tek 110,000 sterlina.

KoDoShi

Primus registratum

EBM...s'po m'duket gjo kjo femra...k'shtuqe më mir po zgjedh makinën...ndryshonte puna po te ishte ndo1 brune n'vend asaj bjondinës /pf/images/graemlins/tipsy.gif

mozaiku

Primus registratum

Osht faji i sandaleve Kodi! Model gjyshesh do thosha une, plus qe celesi i suksesit nuk eshte me tregu jashiqar /pf/images/graemlins/laugh.gif, por efekti "Vedo, non vedo; ma quel che cedo, cos'è?" /pf/images/graemlins/laugh.gif...

personazh

Valoris scriptorum

Burra: Cilen do zgjidhnit?

[/ QUOTE ]

me nji nga kjo kap 100 nga ajo! gjeje kush eshte, dhe gje çin du un /pf/images/graemlins/tonguee.gif

ameba

Forumium maestatis

me nji nga kjo kap 100 nga ajo! gjeje kush eshte, dhe gje çin du un /pf/images/graemlins/tonguee.gif

[/ QUOTE ]

Nazhi mos ke dash me thane qe do me fillu nje kariere si protektor... /pf/images/graemlins/tonguee.gif se ene me nje Bjonde te mire kap nja 10 makina te mira /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/idea.gif

Agon

Primus registratum

une do e marr ferrarin. se me ate i gjej edhe nja 50 bjondinash si kjo

olololol

Primus registratum

/pf/images/graemlins/thumbsup.gif Ket du LYMI /pf/images/graemlins/thumbsup.gif

Isabelle

Valoris scriptorum

Lymo ce do se ti me 2 raki e 2 qofte boke kerdine /pf/images/graemlins/laugh.gif. Do ti hapesh pune vetes /pf/images/graemlins/laugh.gif !