Makinat luksoze

dahlia

Grupi i të çmëndurve!
Re: Makinat luksoze

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
/pf/images/graemlins/tipsy.gif Ec ,o se le nam ...nuk blen shqiptari makine po nuk qe e vjedhur.. /pf/images/graemlins/devil.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

[/ QUOTE ]
Nuk eshte teme marketingu kjo yll, ku une t'i bej reklame makinave te kompanise sime.
Thjesht keto jane per te zgjeruar pak horizontin dhe mesuar dy gjera me shume /pf/images/graemlins/tipsy.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif

Dahlia mos po thoshe per kete Bughattin qe ka qene me i shtrenjti per 2005-en?[/ QUOTE ]


Yesssssssss
Per kete e kisha fjalen une. Di ti japesh ti kesaj??
Po pres xhiron une /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Daniel H

Primus registratum
Re: Makinat luksoze

Po moj ta beja me gjithe qejf po kush mendon se mund ta kete rastin t'i hipi ndonjehere asaj? /pf/images/graemlins/rolleyes.gif

Bentley GT me cmimi mbi 160 mije dollare.

 

Daniel H

Primus registratum
Re: Makinat luksoze

Dje filloi Top Channel nje emision per automobilat dhe po i thurrte lavde Aston Martin DB 9 dhe po thoshin qe ishte me nje çmim diku tek 110,000 sterlina.

 

KoDoShi

Primus registratum
Re: Makinat luksoze

EBM...s'po m'duket gjo kjo femra...k'shtuqe më mir po zgjedh makinën...ndryshonte puna po te ishte ndo1 brune n'vend asaj bjondinës /pf/images/graemlins/tipsy.gif
 

mozaiku

Primus registratum
Re: Makinat luksoze

Osht faji i sandaleve Kodi! Model gjyshesh do thosha une, plus qe celesi i suksesit nuk eshte me tregu jashiqar /pf/images/graemlins/laugh.gif, por efekti "Vedo, non vedo; ma quel che cedo, cos'è?" /pf/images/graemlins/laugh.gif...
 

personazh

Valoris scriptorum
Re: Makinat luksoze

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
Burra: Cilen do zgjidhnit?[/ QUOTE ]

me nji nga kjo kap 100 nga ajo! gjeje kush eshte, dhe gje çin du un /pf/images/graemlins/tonguee.gif
 

ameba

Forumium maestatis
Re: Makinat luksoze

</font><blockquote><font class="small">Citim:</font><hr />
me nji nga kjo kap 100 nga ajo! gjeje kush eshte, dhe gje çin du un /pf/images/graemlins/tonguee.gif

[/ QUOTE ]

Nazhi mos ke dash me thane qe do me fillu nje kariere si protektor... /pf/images/graemlins/tonguee.gif se ene me nje Bjonde te mire kap nja 10 makina te mira /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/idea.gif
 

Agon

Primus registratum
Re: Makinat luksoze

une do e marr ferrarin. se me ate i gjej edhe nja 50 bjondinash si kjo
 

olololol

Primus registratum
Re: Makinat luksoze

/pf/images/graemlins/thumbsup.gif Ket du LYMI /pf/images/graemlins/thumbsup.gif
 

Isabelle

Valoris scriptorum
Re: Makinat luksoze

Lymo ce do se ti me 2 raki e 2 qofte boke kerdine /pf/images/graemlins/laugh.gif. Do ti hapesh pune vetes /pf/images/graemlins/laugh.gif !
 
Top