Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

Princesha

Primus registratum
Re: Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

Fillimisht postuar nga Princi_Zoro:
[qb] SHqip
elita5,ilir shaqiri,elsa lilo,rovena dilo,ardit gjebrea,marigona etj :rockband:
e huaj
jennifer lopez,ABBA,tiberlike
:thumbsup: [/qb]
Se kam dit qe j.lo dhe Abba jan kengetare shqiptarë :rolleyes: , lum si ne /pf/images/graemlins/smile.gif
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

po ta marresh thelle thelle nga origjina jan shqiptare dhe ata Roze /pf/images/graemlins/laugh.gif

mua me pelqejne WSF, Elita 5, 2 die 4 etj...
:rockband:
 

Juleda

Primus registratum
Re: Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

Me shume me pelqejne Elita 5 :thumbsup: - jane si shpirt :kiss: pastaj West Side Family, Djemte e Detit, The Dreams e shume te tjere.
Nga kengetaret me pelqen Gjergj Jorgaqi,
Eliza Hoxha :rockband: :wave:
Elsa Lila etj :tipsy:
 
Top