Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

Merlina

Primus registratum
Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

per mua grupet me te mira jane: The Dreams, Elita 5, dhe Spirit Voice (ose me qarte kan qene spirit voice se tashi jan rish por prap me pelqejne kenget)
kurse.....
nga kengetaret jane: Elsa Lila, Redon Makashi, dhe Rovena Dilo....

jepni dhe ju mendimin tuj.....
 

hot

Hotgirl
Re: Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

rit folk :thumbsup:
elita5
kaq se te tjere spo me vij ne mendje
 

ani ani

Primus registratum
Re: Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

kengetaret dhe grupet me te mire?
per mua:

West Side Family, :rockband:
Rovena Dilo, :rockband:
Mariza Ikonomi, :wave:
Eneda Tarifa, :thumbsup:
Eliza, :rockband:
etj
 

Merlina

Primus registratum
Re: Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

Fillimisht postuar nga FamousJournalist:
[qb] kengetaret dhe grupet me te mire?
per mua:

West Side Family, :rockband:
Rovena Dilo, :rockband:
Mariza Ikonomi, :wave:
Eneda Tarifa, :thumbsup:
Eliza, :rockband:
etj [/qb]
uuu se kam harru ene un......WEST SIDE FAMILY!!!!/.......jan shume te mir :thumbsup:
 

Xhaferr

Primus registratum
Re: Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

dashnor diko

grupi tepelenes
 

Le_Routard

Forumium maestatis
Re: Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

Te kishte ndonje grup "Dashnore" do me pelqente dhe mu. /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

Guest
Re: Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

mua me pelqen kjo kenga qe po degjoj tani :rolleyes:
Artiola Toska -Nje unaze ...


Drite e syve tmij ishe vetem tiii
pse m'tradhtove pse u largoveee
sa here lulja cel
nje kujtim me theee
te kujtoj t'enderroooj

nje unaze me mbeti n'xheeep
jeta merr asgje nuk jeeep
nje unaze me nuk shkelqeeeen
jeta merr asgje nuk ktheeeen

nje unaze me mbeti n'xheeeep
jeta merr asgje nuk jeeeep
nje unaze me nuk shkelqeeeen
jeta meeeerr asgje nuk ktheeen

edhe nje here
edhe nje here
une vet kam mbeeet
ah kjo jete e shkreteee

jeta po na shkon malli nuk pushoon
e kuptoj ste harrooooj
sa here zemra flet
te kujtoj perhere
ngado shkoj
ste harrooooooj


nje unaze me mbeti n'xheeep
jeta merr asgje nuk jeeep
nje unaze me nuk shkelqeeeen
jeta merr asgje nuk ktheeeen
edhe nje here
edhe nje here
une vet kam mbeeet
ah kjo jete e shkreteee

eeeeehhh
edhe nje here
edhe nje here
une vet kam mbeeet
ah kjo jete e shkreteee


edhe nje here
edhe nje here
une vet kam mbeeet
ah kjo jete e shkreteee.......................
 

Florus

Forumium maestatis
Re: Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

vetem ELITA 5 dhe asnji tjeter !!! /pf/images/graemlins/laugh.gif /pf/images/graemlins/laugh.gif
 

tirona

Primus registratum
Re: Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

Fillimisht postuar nga Ester:
[qb] mua me pelqen kjo kenga qe po degjoj tani :rolleyes:
Artiola Toska -Nje unaze ...


Drite e syve tmij ishe vetem tiii
pse m'tradhtove pse u largoveee
sa here lulja cel
nje kujtim me theee
te kujtoj t'enderroooj

nje unaze me mbeti n'xheeep
jeta merr asgje nuk jeeep
nje unaze me nuk shkelqeeeen
jeta merr asgje nuk ktheeeen

nje unaze me mbeti n'xheeeep
jeta merr asgje nuk jeeeep
nje unaze me nuk shkelqeeeen
jeta meeeerr asgje nuk ktheeen

edhe nje here
edhe nje here
une vet kam mbeeet
ah kjo jete e shkreteee

jeta po na shkon malli nuk pushoon
e kuptoj ste harrooooj
sa here zemra flet
te kujtoj perhere
ngado shkoj
ste harrooooooj


nje unaze me mbeti n'xheeep
jeta merr asgje nuk jeeep
nje unaze me nuk shkelqeeeen
jeta merr asgje nuk ktheeeen
edhe nje here
edhe nje here
une vet kam mbeeet
ah kjo jete e shkreteee

eeeeehhh
edhe nje here
edhe nje here
une vet kam mbeeet
ah kjo jete e shkreteee


edhe nje here
edhe nje here
une vet kam mbeeet
ah kjo jete e shkreteee....................... [/qb]
edhe mua me pelqen shum kenga, por se kam... a e di ti se ku mundet te ta shkarkoj ??? :confused:
Thanxxxxxxx :thumbsup:
 

Marini666

Primus registratum
Re: Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

!!!!!!!!!!!!!!!!THUNDER WAY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rockband:
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

Tingulli 3
T-S-F
W-N-C
Etno Engjujt
Tempulli G
etc...
 

hysni

Primus registratum
Re: Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

SHqip
elita5,ilir shaqiri,elsa lilo,rovena dilo,ardit gjebrea,marigona etj :rockband:
e huaj
jennifer lopez,ABBA,tiberlike
:thumbsup:
 

stellina_sister

Primus registratum
Re: Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

per mendimin tim grupi me i mire eshte: ELITA 5
pastaj ka te tjere sa te dush qe kendojn mire: THE DREAMS, WEST SIDE FAMILY, MISTER
kurse kengtaret e mi te preferuar jane MAZIKA IKONOMI dhe ELIZA.. dhe ELSA LILA
 

Marisa

Primus registratum
Re: Kush ju pelqen me shume nga grupet ose kengetaret shpiptar??

Elita 5!! Pastaj me pelqejne edhe
The Dreams, WEST SIDE FAMILY, 2 Die 4..
 
Top