Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

VIMAR

Forumium praecox
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

3.panjabi mc , 2.gigi d'agostino me duket

tjetrin nuk e po e dalloj
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

Bravo. Nje e ke gjetur.

1. Jan Wayne
2. DJ Tomcraft
3. Panjabi MC
 

desire

Forumium praecox
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

O FALKO UNE E DI QE JE I ZGJUAR TI PO KAQ SHUME JO:APO ORE E KE HARRUAR FARE SHOQERIN E VJETER TI???????????????????????????????????????????????????????????
 

something

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )


Do u no this band
ill give u a hint
it is a punk rock band
If u dont know ths badn well then u r an ASSHOLE
 

something

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

You dumbass that is Pink the stupid singer
i mean who des not know that singer
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

One last chance to find the photos followed up.
At the end of the day the show will be over. Good luck.
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

Time is Up folks.
ateher fillojme.

1. Barthezz
2. 4Strings
3. Alice DJ

For now no more.
Next time, maybe...
have fun and keep the good time roll
 

SkinArt

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

X-GoodBoy
sorry per vonesen time por kam patur problem me pass dhe add email also prandaj doja te thoja im back ready for jokking qe keshtu fillo ti perpara
 

Blendi

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

Per ju qe luani lojen. Ju ka vajtur mendja se me nje klik me te djathten mund te shohesh "Properties" -> URL, ku ne 90% lexohet emri i te fotografuarit?
 

glamdring

Forumium praecox
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

hiya falko

sesi mund te vendosesh ne te njejtin postim (dhe mbi te gjitha afer njeri-tjetrit) eminem dhe hendrix kalon çdo shkalle te nuk di se çfare ta quaj!!!
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

Ok t.A.T.u. Welcome back.
Game starts again. With new and many many artists.
Next...


...

...


Good Luck...
 

SkinArt

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

ok i pari eshte will smith me ate tjetrin qe luan filma damn emrin se mbaj mend po will smith po nje here

te dyten dhe te 3 un u dorzova nje here /pf/images/graemlins/smile.gif mos e mbyll xgoodboy se mos e gjen ndonje tjeter ciao
 

SkinArt

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

ej X-GOODBOY ma gjej pak kete/pf/images/graemlins/wink.gif /pf/images/graemlins/wink.gif
 

X-GoodBoy

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

Hey there. Hahaa. Nice one. Po si e veshtire per ta gjetur. /pf/images/graemlins/frown.gif PO ai qe e ka vene eshte Jerome Alvarez. Violinisti duke bere rock. /pf/images/graemlins/laugh.gif
Per Will Smith eshte tek "Bad Boys" with Martin Lawrence. Te tjerat po ju le time.
Next please... /pf/images/graemlins/tongue.gif
 

Blendi

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )


OUTCAST - Hip Hop, jane nga Atlanta, Georgia kane hite si "Miss Jackson", "So fresh, so clean" so easy :rolleyes:
 

arbi

Primus registratum
Re: Kush jane keta ? njihuni me .. ( Fotot e kengetareve )

Fillimisht postuar nga X-GoodBoy:
[qb]
<cut>

<cut> [/qb]
Joan Osborne
what if god was one of us/st.teresa etc :rolleyes:
 
Top