Korcaaaaaaaa!

truth_hurts

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

sinqerish kam ikur shume e vogel por em kan thene keto te shpis qe ne e kemi pasur tek "3kateshet"qe jan afer xhiros..nuk e di a i kap foto:p
 

tola77

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

pashe nje foto ketu qe e ka vne juliana dhe po mundohem ti kujtoj te gjitha gjerrat, dyqanet zyrat qe ndodheshin reth e rrotull (por jane shume vite qe jam larg dhe sjam kthyer dhe me vjen shume inat qe nuk i mbaj mend te gjitha)
 

baci

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

dhe une jam nga korca

pershendetje te gjithve dhe ne vencati korcareve sidomos korcarkave dhe drenovarkave
 

butterfly

Primus registratum
Re: Korcaaaaaaaa!

<div class="ubbcode-block"><div class="ubbcode-header">Originally Posted By: kuklla..</div><div class="ubbcode-body">ky/kjo duhet te jete me patjeter coban /ubb/images/%%GRAEMLIN_URL%%/lol.gif </div></div>

funny
 
Top